هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی اعلام کرد

آمادگی مجلس برای همکاری با دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

سرویس سیاسی
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، آمادگی مجلس برای همکاری با این دفتر در مسائل فرهنگی را اعلام کرد.
دوشنبه 25 آذر 1387 ساعت 16:14

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در این دیدار "علی لاریجانی" با تاکید بر اینکه ما آماده کمک به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برای گسترش فعالیت‌هایش می‌باشیم، خاطرنشان کرد: اما به نظر می‌رسد هر چه کارهای فرهنگی مستقل‌تر باشد موثرتر خواهد بود.

لاریجانی با بیان اینکه من آثار جالب و اثرگذاری در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم مشاهده کردم،‌ گفت: کار این دفتر از یک خوش سلیقگی در عرصه فرهنگ برخوردار است و آن هم به این خاطر است که نگاه دفتر به فرهنگ و ادبیات از یک تازگی خاصی برخوردار است.

وی افزود: هم چنین این دفتر توانسته است خودش را برای پاسخگویی با نیازهای جامعه هماهنگ کند.

در ادامه این دیدار "سیدحسن ربانی" رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم نیز اظهار داشت: تا کنون از عقبه فکری دفتر تبلیغات طی 30 سال گذشته استفاده نشده است، در حالی که می‌توان از این عقبه جهت خدمت به نظام جمهوری اسلامی استفاده کرد.

وی در ادامه با برشمردن ماموریت‌های دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم اظهار داشت: تلاش ما بر این است که بتوانیم با جذب نیروها از حوزه علمیه آنها را به مراکز مورد نیاز اعزام کنیم و از آنها پشتیبانی علمی به منظور داشتن نیروهای خوش فکر به عمل آوریم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000