Icana.ir
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
کشتار در مدرسه آمریکایی

دموکراسی آمریکایی از کودکان هم قربانی می‌گیرد

سرویس بین الملل
سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه کشتار در مدرسه سندی هوک آمریکا یکبار دیگر وجود بحران اجتماعی در جامعه آمریکا را فاش کرد، گفت: واشنگتن سعی دارد با آزاد گذاشتن حمل سلاح گرم، دموکراسی دروغین در آمریکا را فریاد بزند.
شنبه 25 آذر 1391 ساعت 11:49
دموکراسی آمریکایی از کودکان هم قربانی می‌گیرد سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه کشتار در مدرسه سندی هوک آمریکا یکبار دیگروجود بحران اجتماعی در جامعه آمریکا را فاش کرد، گفت: واشنگتن سعی دارد با آزاد گذاشتن حمل سلاح گرم، دموکراسی دروغین در آمریکا را فریاد بزند. http://media.icana.ir/image/2011/07/8389_orig.jpg دموکراسی,آمریکایی,از,کودکان,هم,قربانی,می‌گیرد Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌و گو با خبرنگار بین ‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بحران اجتماعی در آمریکا با کشته شدن 27نفر در مدرسه‌ سندی هوک ، گفت:  اگر هژمونی سردامدارن آمریکا بر رسانه‌های داخلی واشنگتن نبود و این رسانه‌ها اجازه پخش اخبار اجتماعی آمریکا را داشتند، قطعا آمار دردناک‌تری از جنایت در آمریکا افشا می‌شد.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولتمردان آمریکا با ادعای دموکراسی خواهی و برقراری امنیت به سایر کشورها لشکرکشی می‌کنند اما در برخورد با شهروندان متخلف و جانی خود درمانده‌اند و نمی‌توانند امنیت داخلی خود را تامین کنند.

وی ادامه داد: نا امنی که امروز به معضل اجتماعی این کشور تبدیل شده نشات گرفته از طرز تفکر دولتمردانی است که با مجاز دانستن حمل سلاح گرم در این کشور سعی دارند آزادی دروغین را فریاد بزنند و خود رامتمدن بدانند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه لطماتی که  شهروندان جامعه آمریکا از قانون مجاز دانستن حمل سلاح خورده جبران ناپذیر است، افزود: ایجاد رعب و وحشت در میان کودکان و معلمان در آمریکا اتفاقی است که در این چند سال گذشته بارها تکرار شده و دولتمردان آمریکا هر بار چشمان خود را بر روی این اقدامات بسته‌اند.

نقوی حسینی با بیان اینکه در آمریکا به نظام گسیختگی اعتقادات وافری وجود دارد، گفت: ادبیات در پیش گرفته شده میان مردم  این کشور نیز برگرفته از همین طرز تفکر است و بر همین اساس هر از چند گاهی شاهد بروز چنین اتفاقاتی هستیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه فشارهای اقتصادی و اجتماعی تاثیر بسزایی در شکل‌گیری بحران اجتماعی در آمریکا داشته است، گفت: از هم‌گسیختگی و بی‌ثباتی در کانون خانواده‌های آمریکایی به دلیل بحران اقتصادی و افزایش موج بیکاری در این کشور از عوامل تاثیر‌گذار بر شکل‌گیری بحران اجتماعی در این کشوراست.

در جریان یکی از خونبارترین حوادث در آمریکا، یک جوان مسلح با حمله به مدرسه‌ ابتدایی در ایالت کنتیکات ۱۸کودک و هفت بزرگسال را کشت،آمریکا تاکنون بیشترین میزان سرانه قتل با اسلحه را درمیان کشورهای توسعه یافته داشته است.بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در سازمان ملل، میزان سرانه قتل با اسلحه در آمریکا چهار برابر ترکیه و سوئیس که در این زمینه در مقام سوم ایستاده اند، است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC