خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1387/10/08 12:02:00
سرویس بین الملل
در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

ابوترابی‌فرد: بر نظام سیاسی جهان امروز بربریت نوینی حاکم است

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضع سازمان‌های بین المللی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه گفت: امروز ما شاهد یک بربریت نوین در سازمان‌های بین‌المللی و نظام سیاسی جهان هستیم.

"محمدحسن ابوترابی‌فرد" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص اهداف حملات گسترده اسرائیل به غزه گفت: به نظر می‌رسد دولت اسرائیل رژیم غاصب صهیونیستی خود را با یک مناسبت جدی روبرو می‌بیند و تصمیمات گذشته در اعمال فشار اقتصادی، محاصره و انواع تهدیدات، شکنجه‌ها، یورش به خانه‌های مسکونی فلسطینی‌ها، تلاش در ایجاد شکاف بین جریانات فلسطینی نتوانسته رژیم غاصب اسرائیل را بر مشکلات انبوهی که امروز در داخل سرزمین‌های اشغالی با آن روبروست فائق نماید.

وی افزود: لذا دست به اقدامی زده که با هیچ یک از موازین انسانی قابل تفسیر و تحلیل نیست.

ابوترابی‌فرد خاطرنشان کرد: این آخرین تیری است که اسرائیل از کمان کشیده است برای اینکه مردم مقاوم و شجاع غزه را از پای درآورد و راه را برای اشغال مجدد غزه هموار کند.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: اما اراده خدای متعال دل‌های مومن مردم فلسطین و بیداری و آگاهی مسلمانان جهان این نقشه را هم خنثی خواهد نمود و ما شاهد شکست مفتضحانه اسرائیل در این اقدام ضد انسانی و تجاوز کارانه خواهیم بود.

وی در مورد وظایف سازمان‌های بین المللی در این قضیه گفت: امروز ما شاهد یک بربریت نوین در سازمان‌های بین المللی و نظام سیاسی جهان هستیم.

نماینده مردم قزوین اظهار داشت: اراده دولت‌های عضو شورای امنیت بر سکوت یا حمایت جدی از اسرائیل و پایمال شدن حقوق مردم مظلوم فلسطین قرار گرفته است.

وی افزود: آنچه این راه را با بن بستی دیگری روبرو خواهد کرد، اراده ملت مسلمان فلسطین و ملل مسلمان جهان است که قطعاً با اراده راسخ و مقاومت و حمایت از ملت فلسطین، دولت‌های خود و جامعه جهانی را  در برابر این جنایت هولناک وادار به اتخاذ موضع خواهند کرد.

نایب رئیس مجلس تصریح کرد: امیدوارم روزهای آینده شاهد نزول رحمت  و نصرت الهی بر مردم فلسطین و ذلت برای رژیم صهیونیستی باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet