هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ابوترابی اظهارات اسکندری در مصاحبه با مطبوعات را علت اعلام وصول استیضاح وی عنوان کرد

سرویس سیاسی
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی اظهارات اخیر وزیر جهادکشاورزی در مصاحبه با مطبوعات را علت اعلام وصول طرح استیضاح وی عنوان کرد.
یکشنبه 8 دی 1387 ساعت 11:12

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدحسن ابوترابی‌فرد" در جمع خبرنگاران در خصوص اعلام وصول طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی گفت: در گفتگویی که هیات رئیسه با نمایندگان داشتند تصمیم بر این بود که حتی المقدور مذاکرات نمایندگان با وزیر کشاورزی ادامه داشته باشد و نقطه نظرات نمایندگان مورد توجه قرار گیرد و در صورت دستیابی به نتایج مطلوب از طرح استیضاح خودداری کنند.

وی افزود: منتها با مصاحبه‌ای که اخیرا مطبوعات از وزیر جهاد کشاورزی مطرح کردند و طبق این مصاحبه ایشان اظهار داشتند که "فکر نمی‌کنم با استیضاح کنندگان جلسه‌ای داشته‌ باشم"، در حقیقت جلساتی که با حضور بنده و رئیس مجلس و مشاور ایشان و تعدادی از استیضاح کنندگان برگزار شده بود، رسما زیر سوال رفت.

نایب رئیس مجلس تصریح کرد: امروز نمایندگان استیضاح کننده مراجعه کردند و این مصاحبه را در حقیقت اعلام نظر رسمی وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر قطع مذاکرات تلقی نمودند ضمن اینکه اظهار داشتند ما در حوزه‌های انتخابیه به ادامه مذاکراتمان با وزیر کشاورزی اشاره داشتیم و این مصاحبه رسما اظهارات ما را زیر سوال خواهد برد لذا درخواست نمودند امروز استیضاح وزیر جهاد کشاورزی اعلام وصول گردد.

وی گفت: بنابر این جناب آقای لاریجانی این طرح را اعلام وصول کرد.

وی در پاسخ به اینکه استیضاح وزیر آموزش و پرورش در چه مرحله‌ای است؟ گفت: در این زمینه هم مذاکرات همکاران ادامه دارد امیدواریم نتایج مطلوب بدست آید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار