هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بروجردی: صهیونیست‌ها در غزه، کار هیتلر در جنگ جهانی را می‌کنند

سرویس بین الملل
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کار صهیونیست‌ها در واقع یک نوع نسل کشی است و نشان داد همان کاری که هیتلر در دوران جنگ جهانی انجام داده، اسرائیلی‌ها هم اکنون انجام می‌دهند.
یکشنبه 8 دی 1387 ساعت 13:23

"علاء الدین بروجردی" در جمع خبرنگاران گفت: مردم غزه بسیار شجاع و سرزنده و با روحیه مقاومت می‌کنند و این محاصره چند روز علی رغم همه فشارها و بی‌مهری‌های کشورهای عربی به خصوص بستن گذرگاه رفح توسط مصری‌ها و از سوی دیگر فشار رژیم صهیونیستی نشان داد همان کاری که هیتلر در دوران جنگ جهانی انجام داد اسرائیلی ها هم اکنون انجام می دهند.

رئس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: بی تردید تجربه جنگ 33 روزه نشان داده که پایان این ماجرا به نفع مردم فلسطین خواهد بود که قطعا موج جهانی منطقه و هم جوانان برومند فلسطینی‌ها نشان خواهند داد آن الگوی محرم و پیروزی خون بر شمشیر را پذیرفته‌اند و مقاومت و ایستادگی می‌کنند.

وی تصریح کرد: سرنوشت مردم فلسطین مشخص است و پیروزی از آن ملت مسلمان فلسطین خواهد بود.

وی در خصوص کمک‌های ایران به مردم غزه گفت: ما از روز اول برای ارسال کمک‌های خود اعلام آمادگی کردیم اما مشکل کشورهای همجوار غزه هستند به همین دلیل از مصری‌ها درخواست کرده‌ایم تا از طریق هوایی و یا کشتی اجازه دهند تا ما محموله‌های کمکی خود را به آنجا بفرستیم.

بروجردی در خاتمه سخنانش افزود: به هر میزان که این کشورها موافقت کنند مردم ما کمک‌های خود را با انگیزه‌ای که دارند ضمن داشتن مشکلات خودشان برای مردم فلسطین خواهند فرستاد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000