هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

جمشیدزهی: نمایندگان با تجمع خود اعلام کردند که مردم غزه تنها نیستند

سرویس سیاسی
نماینده مردم سراوان گفت: نمایندگان مجلس با تجمع اعتراض آمیز خود اعلام کردند که مردم غزه تنها نیستند و آنها را حمایت می‌نمایند.
یکشنبه 8 دی 1387 ساعت 16:01

"عبدالعزیز جمشیدزهی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت افزود: صهیونیست‌هایی که به حمایت از استکبار جهانی این جنایت‌ها را انجام می‌دهند باید بدانند که پیروزی از آن مسلمین و مردم مظلوم فلسطین می‌باشد.

جمشید زهی در ادامه افزود: حکام عرب منطقه باید بیدار باشند که اگر امروز غزه از طرف صهیونیست‌ها مورد هجوم قرار گرفته است در صورت بی‌توجهی قطعا در آینده آنان نیز دچار مشکل خواهند شد.

نماینده مردم سراوان خاطرنشان کرد: زمان بیداری جهان اسلام فرارسیده است و باید به حمایت از مردم غزه تمامی مسلمانان به پا خیزند.

وی افزود: کسانی که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند باید از مردم بی‌دفاع فلسطین حمایت نمایند.

جمشید زهی گفت: کسانی که داعیه حمایت از حقوق بشر را دارند در حال حاضر هیچ کمکی نمی‌کنند و چشم خود را به روی این جنایات بسته‌اند.

عضو کمیسیون بهداشت اظهار داشت: امروز مردم و کودکان بی دفاع غزه در زیر حملات رژیم جنایتکارانه اسرائیل به شهادت می‌رسند و هیچگونه حمایتی از آنها نمی‌‌شود.

نماینده مردم سراوان افزود: به فصل الهی امیدواریم که شرایط غزه بهبود یابد و شاهد آمادگی حکام عرب منطقه نیز باشیم تا سکوت خود را در این زمینه بشکنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000