هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی به کمیسیون اجتماعی گزارش عملکرد داد

سرویس کمیسیون ها
فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی کشور با حضور در جلسه روز یکشنبه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گزارشی در مورد عملکرد این سازمان ارائه داد.
دوشنبه 9 دی 1387 ساعت 12:54

"هادی مقدسی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص جلسه روز گذشته این کمیسیون گفت: این جلسه با حضور سردار رویانیان فرماندهی محترم پلیس راهنمایی و رانندگی کشور به منظور بحث و بررسی پیرامون مسایل اجتماعی و وضعیت جاده‌ها و ترافیک شهرها و امور مربوط به راهنمایی و رانندگی تشکیل شد.

وی افزود: سردار رویانیان در این جلسه گزارشی از عملکرد این سازمان ارائه نمود که ضرورت دارد این گزارش به محک تجزیه و تحلیل گذاشته شود.

مقدسی خاطرنشان کرد: آنچه ایشان اعلام کردند هیچگونه تناسبی بین رشد تعداد اتومبیل ها در سطح جاده‌ها و شهرها و ضریب رشد عمرانی و آبادانی جاده‌ها وجود ندارد.

وی ادامه داد: ضریب رشد اتومبیل‌ها 17 درصد است در حالی که ضریب رشد جاده‌ها حداکثر 5/1 درصد می‌باشد و تهران نیز در حال حاضر 5/3 برابر ظرفیت خودروها را در خود جای داده و این خود به خود مشکلات عدیده‌ای در ایجاد نظم و انضباط در امور حمل و نقل ایجاد می‌کند که می‌بایستی برنامه‌ریزی کارشناسی و دقیقی برای مقابله با معضل ترافیک و تصادفات مدنظر قرار گیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی تصریح کرد: در این جلسه علی رغم بحث‌ها و گفتگوها و ارائه نظرات و پیشنهادات کارشناسی مقرر شد برای هر چه بیشتر کارشناسی کردن و دقیق نمودن طرح تنظیم مقررات حمل و نقل که در مجلس نیز مطرح است، جلسات مفصل‌تری میان اعضای کمیسیون و مسئولین راهنمایی و رانندگی برگزار شود که لااقل این قانون که قرار است در مجلس به تصویب برسد و در این قانون چشم انداز بلند مدت با توجه به واقعیت‌های موجود مدنظر قرار گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار