هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رییس جمهور در صحن علنی مجلس(1):

امروز غزه زخمی بزرگ بر تن بشریت است

سرویس صحن
رئیس جمهور گفت: مدافعان رژیم صهیونیستی بدانند کسانی که به طور علنی یا مخفی گیسوی خود را با گیسوی صهیونیست‌ها گره زده‌اند همگی به جهنم خواهند رفت و بساطشان جمع خواهد شد.
سه‌شنبه 10 دی 1387 ساعت 10:19

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمود احمدی نژاد" که روز سه شنبه برای ارائه لایحه هدفمند کردن یارانه ها در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حاضر شده بود، اظهار داشت: امروز غزه یک زخم بزرگ بر تن بشریت است. حمله صهیونیست‌های بی فرهنگ در ماه محرم به غزه و کشتن زن‌ها و بچه‌ها و جوانان و مردان و زنان و محاصره طولانی مدت و جلوگیری از رسیدن دارو و درمان به مردم غزه یک مظلومیت عاشورایی را رقم زده است.

وی با بیان اینکه مردم غزه در مظلومیت امام حسین علیه سلام و یارانه و خانواده او شریک هستند، افزود: در این ماه جامعه بشری از دو جهت مصیبت زده است: مصیبت اکبر شهادت خاندان پیامبر گرامی اسلامی است و مصیبت دوم مظلومیت مردم غزه است که من این مظلومیت‌ها را به ملت بزرگ ایران و به رهبری عزیز و علیقدر تسلیت عرض می‌کنم.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: حادثه غزه مقدمه دیگر تحولات بزرگ در منطقه است. صهیونیست ها و اربابانشان پس از تحمل شکست‌های مکرر به تصور خامشان غزه را حلقه ضعیف جبهه مقاومت تصور کردند و خیال می‌کنند با شکستن این حلقه می‌توانند شکست‌های متوالی را جبران کنند که این اشتباه بزرگتری از ناحیه صهیونیست‌ها است.

احمدی نژاد با تاکید بر اینکه آنها قدرت عاقله و اندیشه خود را از دست داده‌اند گفت: صهیونیست‌ها تصور می‌کنند با کشتار بی‌پناهان پیروزی و اقتدار را برای خودشان به ارمغان می‌آورند در حالی که کشتن زنان و کودکان عمر رژیم صهیونیستی را کمتر و کمتر خواهد کرد.

وی اظهار داشت: انشاالله به فضل الهی در این حادثه غزه، ملت فلسطین و مردم عزیز غزه پیروز خواهند شد. پیروزی مقاومت فلسطین در غزه پیروزی انسانیت در مقابل توحش است. پیروزی الله اکبر در برابر امیال شیطانی است. البته مردم غزه امروز هم پیروز هستند چون در میدان شهادت هستند.

احمدی نژاد تصریح کرد: امروز آخرین پرده‌های فریب از چهره‌های مدعیان حقوق بشر فرو افتاده است و باطن این شعارها همین صحنه‌های تجاوز، کشتار و ریختن خون بیگناهان است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان بشریت بدانند اوضاع پیش آمده در غزه مقدمه اضمحلال قطعی رژیم صهیونیستی خواهد بود و ننگ ابدی آن بر پیشانی متجاوزان خواهد ماند. مدافعان این رژیم بدانند کسانی که به طور علنی و مخفی گیسوی خود را با گیسوی صهیونیست‌ها گره می زنند همه با هم به جهنم خواهند رفت و ملت ها به حول و قوه الهی بساط آنها را جمع خواهند کرد.

وی ضمن تشکر از ابتکار عمل رئیس مجلس که حرکت مردمی را در حمایت غزه ساماندهی کرد گفت: دوران صهیونیست‌ها به پایان رسیده است و به فضل الهی به زودی سران صهیونیست و حامیانشان در دادگاه‌های عدالت محاکمه خواهند شد و از کاخ زورگویی به مذلت خواهند رسید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000