خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1387/10/10 13:38:00
سرویس صحن
نمایندگان اقلیت‌های دینی در بیانیه‌ای اعلام کردند:

بی‌‌تفاوتی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی همه بشریت را متضرر می‌کند

نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در غزه خطاب به سردمداران جوامع جهانی اعلام کردند که بی‌تفاوتی آنها در قبال این جنایات همه بشریت را متضرر می‌کند.

متن این بیانیه به این شرح است:

اگر انسان یگانه آفریده مسئول، مختار و خلاق یگانه آفریدگار جهان هستی است و اگر عزت طلبی و آزادی گری و توحیدگرایی بارزترین ویژگی بندگی خداوند یکتاست پس حمایت از حق و عدالت و تمامی ستمدیدگان لازمه حیات توحیدی و انسانی است.

آنچه در هفته های اخیر در غزه و بر غزه می گذرد، از برجسته ترین نمادها و پدیده‌های ستم‌گری و انحراف خوی انسانی و سر سپردگی به نیات شیطانی است. صهیونیسم که در عمل وامانده از درک حق جویی و حق طلبی ملت فلسطین است در نهایت به جهانیان می‌قبولاند که با اعمال نژاد پرستانه و ضد انسانی‌اش دارد بذر نفرت و کینه می کارد تا عداوت و خشونت بکارد و بر دوستی و همزیستی آدمیان قهقهه زند و حیات ننگین دیو سریتی را تداوم بخشد.

اگر در روند مبارزه خود با حق طلبان فلسطینی از غلبه بر آنان ناتوانید بر ضعف و ناکارایی خود معترف باشید و اگر برخاسته از همین ضعف به جان مردم بیگناه، آن هم باروش رذیلانه تحریم و نسل کشی افتاده اید که این نیز به زبونی شما صحه می گذارد.

ما نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی از سوی خود و جوامع این اقلیت ها با محکومیت شدید اعمال ظالمانه صهیونیسم در غزه به تمامی جهانیان، آزادگان و مومنین به ادیان اعلام می داریم که با بی تفاوتی در قبال چنین جنایاتی، هم ظالم را جری می کنید و هم مردم جهان را از عدالت و حق جویی نا امید می‌سازید و بدینسان در نهایت همه بشریت را متضرر می کنید.

اینک زمان آن است تا سردمداران جوامع جهانی، رسانه ها و افکار عمومی بر وظیفه انسانی خود پای فشارند و آبروی انسانیت را باز خرید نمایند تا وحدت جوامع انسانی نیز خدشه دار نگردد. اگر داعیه صلح جویی و تثبیت حقوق انسان ها را دارید، پس دریغا که رویکرد فعلی شما بیراهه‌ای است که شکاف ها را عمیق تر می کند.

به امید پیروزی حق و عدالت و نصرت ملل جوینده آزادی بویژه ملت بزرگ فلسطین.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet