ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1387/10/10 16:17:00
سرویس بین الملل
مجمع نمایندگان روحانی مجلس در پیامی خواستار شدند:

کـمـک مـادی و مـعـنـوی هـمـه مـسـلـمـانـان جـهـان بـه مـردم غـزه

مجمع نمایندگان روحانی مجلس در پیامی به علمای اسلام و اندیشمندان و ملت‌های مسلمان در فاجعه غزه، این فاجعه را تسلیت گفته و کمک مادی و معنوی همه مسلمانان جهان به مردم غزه را خواستار شدند.

به گزارش خانه ملت، متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

مسلمانان جهان، علمای اسلام، ائمه جمعه‌ها و جماعات، رهبران دینی و سیاسی، مدافعان حقوق بشر، احزاب و جمعیت‌های غیروابسته، نخبگان و نویسندگان آزاده جهان!

چنان که مشاهده می‌کنید جنایات قرون وسطایی، فاجعه نسل‌کشی و کشتارهای وحشیانه از سوی رژیم نامشروع اسرائیل با حمایت آمریکا و زیر نگاه برخی کشورهای اسلامی بر مردم مسلمان و بی‌گناه غزه فرود می‌آید و پس از ماه‌ها محاصره‌ این شهر با عنوان سرکوب نهضت استقلال‌طلبی مبارزان فلسطینی و دولت مردمی حماس، فجیع‌ترین ستم‌ها بر مردم بی‌گناه و زنان و کودکان بی‌پناه رخ می‌دهد.

اگر این جنایات در یک کشور غیرمسلمان رخ می‌داد، به حکم وجدان انسانی و مبانی اسلامی می‌بایست مسلمانان به یاری آنها می‌شتافتند. در حالی که امروزه علاوه بر سکوت سازمان ملل متحد و حقوق بشر و قدرت‌های بزرگ، سکوت مرگباری را از سوی برخی دولت‌های اسلامی و چراغ سبز آنها را به رژیم اشغالگر قدس در فاجعه‌ غزه نظاره‌گریم. هر چند جوش و خروش مردمی را در این کشورها می‌بینیم که از جریحه‌دار شدن عواطف انسانی علیه این بیدادگری‌ها و آن سکوت حکایت دارد که بی‌تردید آتش خشم مردم این دولت‌های خودفروخته به نام مسلمان را نیز خواهد گرفت و دیر یا زود آنان را از کاخ‌های خیانت و لذت به زیر خواهید کشید و آتش قهر الهی پاسخی در خور به حامیان رژیم کافر و محارب صهیونیستی خواهد داد.

پیام ما نمایندگان روحانی مجلس به پیروی از بیانیه‌ بسیار مهم رهبر معظم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و موضع‌گیری مراجع عظام تقلید و حوزه‌های علمیه به علمای اسلام در مصر و جامع ازهر و دیگر علما در کشورهای اسلامی همچون عربستان و اردن و عراق و سوریه و همه اندیشمندان دانشگاهی و محافل علمی دیگر این است که در پاسخ به ندای استغاثه مظلومان در غزه فریاد برآورند و با محکوم کردن جنایات این رژیم محارب و سفاک و حامیان آنها، دولت‌های کشور خود را به شکستن سکوت ذلت‌بار خود فراخواندند و ملت‌ها را به اعتراض جمعی دعوت کنند که بیش از این شاهد نسل‌کشی اسرائیل و توطئه‌های شیطان بزرگ نباشند و بدانند که دولت و ملت و مجلس شورای اسلامی ایران با رسالت انسانی و اسلامی خویش در کنار آنان خواهند بود.

پیام ما به مردم این کشورها این است که هرگونه کمک مادی و معنوی که امکان دارند برای امدادگیری مردم مظلوم غزه گسیل دارند که این یکی از بهترین وجوه خیر و فی‌سبیل‌الله می‌باشد.

و پیام ما به دولت مردمی و قانونی فلسطین و جبهه‌ مقاومت و جهاد این است که بدانند در این نبرد نابرابر پیروزند که وعده الهی است که مجاهدان در راه خدا را به پیروزی قطعی خواهند رساند و رژیم صهیونیستی رو به نابودی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet