هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نامه فاطمه آلیا به رییس گروه دوستی پارلمانی توگو و ایران

سرویس بین الملل
"فاطمه آلیا" رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و مالی درنامه‌ای به رییس گروه دوستی پارلمانی توگو و ایران خواستار به کارگیری تمامی تلاش‌ها برای حمایت از مردم ستمدیده فلسطین شد.
چهارشنبه 11 دی 1387 ساعت 16:44

به گزارش خانه ملت، متن این نامه به این شرح است:

عالیجناب آقای عباس بونفو

رییس محترم گروه دوستی پارلمانی توگو و ایران

سلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در کشتار مردم غزه و قتل عام زنان و کودکان بی‌دفاع فلسطینی در روزهای گذشته وجدان بشری و جامعه‌ی جهانی را شدیدا آزرده خاطر نموده است.

مردم غزه که از ماه‌ها پیش تحت شدیدترین فشارها و اقدامات غیر انسانی رژیم صهیونیستی قرار داشتند در حالی به خاک و خون کشیده می‌شوند که با کمال تاسف حمایت مجامع مسوول بین‌المللی و قدرت‌های بزرگ جهانی از این رژیم جنایتکار، همراه با سکوت و بی‌تفاوتی جهت‌دار برخی از سران و دولت‌های عربی و اسلامی، متجاوزان را در استمرار جنایات ضد انسانی خود جری‌تر نموده است.

قتل عام امروز مردم بی‌دفاع غزه سند محکم دیگری از خوی تجاوزگری رژیم غاصب صهیونیستی در 60 سال گذشته در حق ملت مظلوم فلسطین و ملت‌های مسلمان منطقه و ارتکاب بدترین و خشونت‌بارترین قساوت‌ها علیه کرامت انسانی است. مردم بی‌پناه غزه به جرم ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمن صهیونیستی و حمایت از دولتی برآمده از اراده دموکراتیک، متحمل این مصائب طاقت‌فرسا شده‌اند. اما محاصره‌ی شدید، گرسنگی و تنگناهای معیشتی خللی در عزم پولادین این ملت ایجاد نکرده است. رژیم صهیونیستی و حامیان بین‌المللی آن تلاش می‌کنند دولت‌ها و ملت‌های اسلامی را تسلیم اراده خود نمایند. آمریکا نیز با برنامه‌ریزی هدفمند درصدد ترغیب کشورهای منطقه برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی است ولی مطمئنا ملت‌های آزاده به ویژه ملل مسلمان با هوشیاری و حساسیت ویژه نسبت به رخدادها و حقایق فلسطین اشغالی، مانع از این اقدامات خواهند گردید.

ما اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و توگو در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مبارزات حق‌طلبانه‌ی مردم مظلوم فلسطین در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمن صهیونیستی، به پایداری ملت قهرمان و مقاوم فلسطین در برابر تهاجمات همه‌جانبه‌ی صهیونیست‌ها ایمان داشته و وظیفه‌ی سنگین ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواه جهان را برای اعلام همبستگی با ملت فلسطین و مقابله با جنایت‌های ضد بشری رژیم صهیونیستی گوشزد می‌نماییم.

در این راستا از همتایان خود در آن گروه دوستی پارلمانی می‌خواهیم در این راه پیشقدم شده و تمام تلاش خود را برای حمایت از مردم ستمدیده فلسطین بکار گیرند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000