شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

قنبری: فراکسیون اقلیت برای استیضاح وزیر کشاورزی تصمیم جمعی نمی‌گیرد

سرویس صحن
سخنگوی فراکسیون اقلیت اظهار داشت: اعضای فراکسیون در خصوص استیضاح وزیر جهاد کشاورزی به صورت انفرادی نظر می‌دهند و در این ارتباط تصمیم جمعی اتخاذ نشده است.
شنبه 14 دی 1387 ساعت 14:10

"داریوش قنبری" که روز شنبه در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می‌گفت، افزود: با مذاکراتی که با اعضای فراکسیون صورت گرفت مقرر شد تا به صورت انفرادی و براساس تشخیص شخصی نظر دهند.

قنبری در پاسخ به این سوال که احتمال رای به استیضاح "محمدرضا اسکندری" وزیر جهاد کشاورزی را تا چه اندازه ارزیابی می کنید؟ گفت: با توجه به شناختی که از فضای مجلس دارم وضعیت استیضاح را 50-50 می بینم و می‌توان گفت موقعیت وزیر «لب مرز» است.

وی افزود: باید دید در جلسه استیضاح چه افرادی در چه مباحثی به دفاع از استیضاح می‌پردازند.

قنبری در پاسخ به این سوال که آیا فراکسیون اقلیت در موافقت با استیضاح صحبت خواهند کرد؟ گفت: بله ترکیب موافقان استیضاح یک ترکیب سیاسی نیست و از هر دو فراکسیون اقلیت و اکثریت در این مورد سخن خواهند گفت.

سخنگوی فراکسیون اقلیت در پاسخ به این سوال که در صورت رای نیاوردن استیضاح میزان تاثیرگذاری آن را به عنوان یکی از ابزارهای نظارتی چگونگی می‌بینید؟ گفت استیضاح فرصتی است که در قالب آن ما مشکلات وزارتخانه را مطرح کنیم و بنظر می رسد طرح این مسایل تلنگری باشد برای وزیر و مجموعه وی و این خودش اقدام موثر و مفیدی است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000