انتخابات ریاست جمهوری
1386/06/18 13:14:00
سرویس سیاسی

تقدیر 173 نماینده مجلس از زحمات سردار صفوی و سرلشکر جعفری

۱۷۳ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دو نامه جداگانه خطاب به سرلشگر محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سرلشگر رحیم صفوی فرمانده سابق سپاه پاسداران، به پاس خدمات شایسته‌شان تقدیر و تشکر کردند.

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن نامه تشکرآمیز نمایندگان مجلس خطاب به این دو فرمانده ارشد سپاه پاسداران به شرح زیر است.

سردار بزرگوار سرلشکر محمدعلی جعفری

باید از خداوند سپاسگزار بود که به این ملت فرزندان فداکار و سلحشور بسیاری داده است که عمر خود را در خدمت به امنیت و صلح ملت ایران و منطقه صرف کرده‌اند و از رهبر معظم انقلاب نیز تشکر می‌کنیم که یکی از برجستگان را از میان چنین کسانی برای فرماندهی سپاه عزیز برگزیده است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطمئن هستیم، تحت فرماندهی شما، سپاه پاسداران بیش از پیش آمادگی دفاع از صلح و امنیت ایران عزیز را خواهد داشت.

 سردار سرافراز جناب آقای دکتر رحیم صفوی

خدا را سپاس که به جنابعالی توفیق داد که در دوران دفاع مقدس از جانفشانی مدبرانه برای اسلام و ایران عزیز دریغ نکنید و در دوران پس از جنگ نیز با جدیت به تقویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همت گمارید، سپاهی که اصیل‌ترین نیروی مدافع انقلاب اسلامی و مردم شریف ایران بوده است و خواهد بود. ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدین‌وسیله از جنابعالی تقدیر می‌کنیم و در مسوولیت خطیر دستیاری رهبر معظم انقلاب، از خداوند برایتان توفیق بیشتر آرزو داریم.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet