روز مجلس
1391/11/28 17:19:37
سرویس اقتصادی
تاجگردون:

سخنان حکیمانه رهبری توشه راه مسئولان قرارگیرد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر فصل‌الخطاب بودن سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امید است تمامی مسئولان سخنان و فرمایشات ایشان را توشه راه خود برای جلوگیری از انحراف قرار دهند.
سخنان حکیمانه رهبری توشه راه مسئولان قرارگیرد عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر فصل‌الخطاب بودن سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امید است تمامی مسئولان سخنان و فرمایشات ایشان را توشه راه خود برای جلوگیری از انحراف قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/25787.jpg سخنان,حکیمانه,رهبری,توشه,راه,مسئولان,قرارگیرد Icana

غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه اگر نمایندگان می‌دانستند استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی منجر به پیدایش جوروانی نامناسبی در جامعه خواهد شد قطعا از این کار صرف‌نظر می‌کردند گفت: در هر صورت اطاعت از فرمایشات رهبری لازمه ولایت‌مداری است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که در صورت رسیدن سخن یا پیامی از جانب رهبری در خصوص لغو استیضاح به طور قطع این اقدام منتفی می‌شد تصریح کرد: پیروی از ولایت فقیه و حفظ آرامش جامعه باید در دستور کار‌ها قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه از امضا کنند‌ه‌گان استیضاح  وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بوده است افزود: فرمایشات منصفانه و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب باید از سوی همه مسئولان عمل شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر فصل‌الخطاب بودن سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امید است تمامی مسئولان سخنان و فرمایشات ایشان را توشه راه خود برای جلوگیری از انحراف قرار دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet