خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/11/28 18:15:31
سرویس سیاسی
علاء‌الدین بروجردی:

فرمایشات امروز رهبری باید نصب العین تمام قوا قرار گیرد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اعلام اینکه فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب باید نصب العین تمام قوا قرار گیرد، گفت:‌ به‌طور حتم مردم نیازمند آرامش روانی و اخلاقی در جامعه هستند.
فرمایشات امروز رهبری باید نصب العین تمام قوا قرار گیرد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اعلام اینکه فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب باید نصب العین تمام قوا قرار گیرد، گفت:‌ به‌طور حتم مردم نیازمند آرامش روانی و اخلاقی در جامعه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg فرمایشات,امروز,رهبری,باید,نصب,العین,تمام,قوا,قرار,گیرد Icana

علاء‌الدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم آذربایجان شرقی، گفت:‌ فرمایشات رهبر معظم انقلاب در عرصه‌های داخلی و خارجی حائز اهمیت است و یکبار دیگر اهمیت فرمایشات امام خمینی (ره) را که می‌فرمودند پشتیبان ولایت باشید تا به کشور شما آسیب وارد نشود نشان داد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری فرمایشات معظم له در رابطه با وقایع مجلس، افزود:‌ ایشان تأکید کردند که اتهام رئیس یک قوه به رؤسای دو قوه دیگر خلاف شرع و تضییع حقوق مردم است، از این رو مردم نیازمند آرامش روانی و اخلاقی در جامعه هستند.

وی با اعلام اینکه فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب  باید نصب العین همه قوا قرار گیرد، تصریح کرد:‌ نمایندگان علی‌رغم همه تلخی‌های تحمیلی به مجلس باید خویشتن‌داری ‌کنند، از طرف دیگر‌غلط بودن اصل استیضاح شیخ‌اسلامی یک امور نسبی است که در شرایط فعلی با توجه به نزدیک بودن انتخابات و برنامه‌ریزی دشمن غلط بودن این اقدام روشن می‌شود.

وی با بیان اینکه  جای تعجب است که نماینده‌هایی اصل استیضاح را درست بداند، گفت: همه نمایندگان باید به فرمایشات رهبر معظم انقلاب لبیک بگویند، همان‌طوری که رئیس مجلس شورای اسلامی هم در نامه‌ای اقدام به این کار کرده‌ است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با یادآوری فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره حادثه روز 22 بهمن در قم، افزود: با توجه به مراسمی که در آینده داریم، باید ریشه این انحراف در انقلاب نابود شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet