سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آملی‌لاریجانی درنامه‌‌ای به مقام معظم رهبری اعلام شد؛

درمسیر اجرای توصیه‌ها و تذکرات مشفقانه حضرتعالی گام استوار برمی‌داریم

سرویس سیاسی
رئیس قوه‌قضاییه با ارسال نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری اعلام کرد: همچون گذشته در مسیر اجرای توصیه‌ها و تذکرات مشفقانه حضرتعالی گام استوار برمی‌داریم.
شنبه 28 بهمن 1391 ساعت 19:01
درمسیر اجرای توصیه‌ها و تذکرات مشفقانه حضرتعالی گام استوار برمی‌داریم رئیس قوه‌قضاییه با ارسال نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری اعلام کرد: همچون گذشته در مسیر اجرای توصیه‌ها و تذکرات مشفقانه حضرتعالی گام استوار برمی‌داریم. http://cdn.icana.ir/d/019/2484.jpg درمسیر,اجرای,توصیه‌ها,و,تذکرات,مشفقانه,حضرتعالی,گام,استوار,برمی‌داریم Icana

به گزارش خبرگزاری خلیج فارس به نقل از روابط عمومی قوه‌قضاییه، آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه‌قضاییه با ارسال نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری اعلام کرد: از سوی خود و خانواده بزرگ دستگاه قضایی از بیانات ناصحانه و ارزشمند حضرت مستطاب عالی در جمع مردم شریف آذربایجان شرقی تشکر و اعلام می‌کنم در مسیر اجرای توصیه‌ها و تذکرات مشفقانه حضرتعالی همچون گذشته گام‌های استوار بر خواهیم داشت.

متن کامل نامه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک قائد عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای(دامت برکاته)
سلام علیکم
با سپاس بیکران به آستان مقدس حضرت احدیت که نعمت ولایت را بر این امت ارزانی داشته و آنگاه که پاره‌ای سوء‌تدبیرها و گاه حواجس نفسانی در مسیر حرکت انقلاب مشکلاتی را فرا می‌نهد، این حبل‌المتین الهی کشتی انقلاب اسلامی را به ساحل نجات رهنمون می‌شود.
اینجانب بر خود لازم می‌دانم از سوی خود و خانواده بزرگ دستگاه قضایی از بیانات ناصحانه و ارزشمند حضرت مستطابعالی در جمع مردم شریف آذربایجان شرقی تشکر کرده و اعلام کنم، در مسیر اجرای توصیه‌ها و تذکرات مشفقانه حضرتعالی همچون گذشته گام‌های استوار بر خواهیم داشت.
از خداوند متعال طول عمر با عزت و سلامت آن جناب را مسئلت می‌کنم.
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000