هدر اصلی
1391/11/29 08:39:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری:

مسئولان قوا درمسیر وحدت حرکت کنند/دشمن راذوق‌زده نکنیم

رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد که مسئولان در مجلس، دولت و قوه قضاییه باید با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری به سمت یکدلی و وحدت حرکت کنند.
مسئولان قوا درمسیر وحدت حرکت کنند/دشمن راذوق‌زده نکنیم رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد که مسئولان در مجلس، دولت و قوه قضاییه باید با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری به سمت یکدلی و وحدت حرکت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/26702.jpg مسئولان,قوا,درمسیر,وحدت,حرکت,کنند/دشمن,راذوق‌زده,نکنیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ کاظم جلالی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اقشار مختلف مردم تبریز گفت: بیانات امروز مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب است و به همین دلیل واجب است همه مسئولان فرمایشات ایشان را نصب‌العین قرار دهند. 

وی افزود: بر این اساس لازم است اگر مسئولان قصور و تقصیری داشته باشند، نسبت به آن مسئولیت‌پذیر باشند و حتی عذرخواهی کنند. بی‌تردید برخی از بی‌اخلاقی‌های رخ داده در طی روزهای اخیر در جامعه و کشور اثر بسیار سویی داشته است که مردم و رهبری را ناراحت کرده است. امیدوارم که دیگر شاهد چنین صحنه‌هایی نباشیم.
رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در ادامه تاکید کرد: در همین راستا مسئولان در مجلس، دولت و قوه قضاییه باید با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات رهبری به سمت یکدلی و وحدت حرکت کنند. تردیدی نیست که هرکس در مسیر ایجاد اخلال با احساسات جامعه بازی کند یا منافع گروهی خود را بر منافع ملی ترجیح دهد، مصداق خیانتی را انجام داده است که مقام معظم رهبری در گذشته به آن اشاره داشته است.
جلالی همچنین با تاکید بر اینکه "اشتباهات مسئولان در جمهوری اسلامی اشتباهاتی در درون یک خانواده است"، افزود: ما یک خانواده واحد هستیم و طبیعتا در مقابل دشمن اراده واحد نیز داریم. تردیدی وجود ندارد که در این روزها دشمنان شناخته شده این مرز و بوم یعنی جریان استکباری و قدرت بین‌المللی اتفاقات اخیر را به صورت شتاب‌زده منعکس کرده‌اند و البته ذوق‌زده نیز شدند.
وی خاطرنشان کرد: ما مسئولان باید مراقب باشیم که رسانه‌های بیگانه و جریان‌های استکباری و به طور کلی دشمنانمان را ذوق‌زده نکنیم.
به گفته جلالی، مسئولان نظام از یک خانواده هستند که اختلافتشان سطحی است و با وجود ولایت فقیه، در داخل کشور این اختلافات را برطرف می‌کنند.
رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت همچنین با اشاره به اتفاقات رخ داده در مجلس در جریان استیضاح شیخ‌السلامی وزیر پیشین کار، رفاه و امور اجتماعی گفت: بیانات مقام معظم رهبری درباره جلسه روز یکشنبه استیضاح فصل‌الخطاب است. برداشتی که رهبری در این رابطه داشتند همان برداشت و دریافتی است که همه دلسوزان از این ماجرا دارند.
جلالی در پایان تاکید کرد: بر این اساس، در این شرایط نباید افراد به دنبال نقد زدن به یکدیگر باشند بلکه ماجرا باید تمام شده به حساب آید؛ البته با این شرط که همه از آن درس بگیریم.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet