سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی پور در اخطار قانون اساسی؛

دادن اختیارات به دادگاه ،بازار وکلا را گرم می کند

سرویس صحن
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه به طور حتم با تصویب اصلاح ماده 15 لایحه حفاظت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست، اختیارات مجلس به قاضی داده می شود، گفت: با تصویب این ماده کل اختیارات دولت سلب و آن اختیارات را به دادگاه می دهیم که این موضوع موجب گرم تر شدن بازار وکلا می شود.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 09:09
دادن اختیارات به دادگاه ،بازار وکلا را گرم می کند نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه به طور حتم با تصویب اصلاح ماده 15 لایحه حفاظت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست، اختیارات مجلس به قاضی داده می شود، گفت: با تصویب این ماده کل اختیارات دولت سلب و آن اختیارات را به دادگاه می دهیم که این موضوع موجب گرم تر شدن بازار وکلا می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/3980.jpg دادن,اختیارات,به,دادگاه,،بازار,وکلا,را,گرم,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 بهمن) مجلس شورای اسلامی‌در اخطاری با استناد به اصل 85 قانون اساسی با بیان اینکه به طور حتم با تصویب اصلاح ماده 15 لایحه حفاظت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست، اختیارات مجلس به قاضی داده می شود، گفت: با تصویب این ماده کل اختیارات دولت سلب و آن اختیارات را به دادگاه می دهیم که این موضوع موجب گرم تر شدن بازار وکلا می شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی‌با تاکید بر اینکه تصویب ماده 15 لایحه حفاظت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست مشکلات زیادی رابه قوه قضائیه می دهد، افزود: به طور حتم نمی توان اختیارات قانونگذاری مجلس را به یک کانون داد.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی‌با رد اخطار قاضی پور گفت: این تبصره برای آن است که دادگاه هنگامی که تشخیص داد، این مسائل را لحاظ نکند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000