آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/12/01 08:36:10
سرویس بین الملل
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس؛

حمایت از گروه‌های تروریستی گریبان غرب را خواهد گرفت

احمد شوهانی با اشاره به ابراز نگرانی وزیر امور خارجه انگلیس از سرایت تندروی‌های گروهای تروریستی سوریه به اروپا، گفت: حمایت از گروهای تندرو تروریستی گریبان غرب را خواهد گرفت.
حمایت از گروه‌های تروریستی گریبان غرب را خواهد گرفت احمد شوهانی با اشاره به ابراز نگرانی وزیر امور خارجه انگلیس از سرایت تندروی‌های گروهای تروریستی سوریه به اروپا، گفت: حمایت از گروهای تندرو تروریستی گریبان غرب را خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/2335.jpg حمایت,از,گروه‌های,تروریستی,گریبان,غرب,را,خواهد,گرفت Icana

احمد شوهانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اظهارات وزیر امور خارجه انگلیس مبنی بر تهدید گروه‌های مسلح مخالف سوریه برای آینده اروپا، اظهار داشت: کشورهای اروپایی با پرو بال دادن به مخالفین مسلح سوری خطری بالقوه برای خود ایجاد کردند.

 نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گروه‌های تروریستی در سوریه خطری برای کل جهان به حساب می آیند، تصریح کرد: در حوادث مالی یکبار دیگر ثابت شد نیروهای القاعده هرکجا ورود پیدا کنند امنیت در آن منطقه با مخاطره جدی مواجه می‌شود.

 وی ادامه داد: نیروهایی که در مالی در حال مبارزه ضد ائتلاف غربی  بوده همان گروه‌هایی هستند که در سوریه از سوی غرب و برخی کشورهای عرب مرتجع منطقه حمایت و تسلیح می شوند.

 نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه نیروهای القاعده به صف مخالفین بشار اسد رخنه کرده است، افزود: تندروی‌هایی که القاعده در سوریه  با عنوان مخالفان اسد انجام می‌دهد، به طور قطع اوضاع سوریه را بحرانی‌ کرده و مانع از رسیدن به یک راه حل دیپلماتیک برای خروج از بحران دمشق شده است.

 عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه برخورد دوگانه با تروریسم اتحادیه اروپا را با چالشی جدی مواجه کرده است، خاطرنشان کرد: تقویت تروریسم در سوریه برای رسیدن به خواسته‌های نامشروع از سوی اتحادیه اروپا به زودی گریبان کشورهای حوزه یورو را خواهد گرفت.

 ویلیام هیگ وزیر امور خارجه انگلیس اعلام کرد گروه‌های مسلح سوریه تهدیدی برای آینده اروپا خواهند بود زیرا آنها افرادی آموزش دیده هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet