سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته:

آنکارا از اقدامات ضد‌منطقه‌ای بپرهیزد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با اشاره به اینکه وزارت خارجه سوریه با ارسال دو نامه اعتراضی به شورای امنیت سازمان ملل متحد و دبیر کل این سازمان، ترکیه را به ایفای نقش مخرب در بحران سوریه، متهم کرد، گفت: آنکار از اقدامات ضد‌منطقه‌ای بپرهیزد چرا که وجهه خود را در منطقه خدشه دار می‌کند.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 09:39
آنکارا از اقدامات ضد‌منطقه‌ای بپرهیزد رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با اشاره به اینکه وزارت خارجه سوریه با ارسال دو نامه اعتراضی به شورای امنیت سازمان ملل متحد و دبیر کل این سازمان، ترکیه را به ایفای نقش مخرب در بحران سوریه، متهم کرد، گفت: آنکار از اقدامات ضد‌منطقه‌ای بپرهیزد چرا که وجهه خود را در منطقه خدشه دار می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/24221.jpg آنکارا,از,اقدامات,ضد‌منطقه‌ای,بپرهیزد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ امیر خجسته عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ،ضمن اشاره به اینکه وزارت خارجه سوریه با ارسال دو نامه اعتراضی به شورای امنیت سازمان ملل متحد و دبیر کل این سازمان، ترکیه را به ایفای نقش مخرب در بحران سوریه، متهم کرد و به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت:دولت ترکیه متاسفانه در بحران سوریه جانب غرب، آمریکا، رژیم صهیونیستی، عربستان و قطر را گرفت و با اتخاذ رویکردی مغرضانه هم به لحاظ رسانه‌ای و هم به لحاظ نظامی به معارضان نظام اسد کمک کرده است.
نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آنکار هر چه زودتر باید از اقدامات ضد‌منطقه‌ای خود عقب‌نشینی کند چرا که وجه خود را در منطقه خدشه دار می‌کند.
خجسته با اشاره به نصب موشک‌های پاتریوت ناتو در مرز ترکیه و سوریه، افزود: نصب این موشک‌ها جو منطقه را ملتهب و کشورهای همسایه ترکیه را نیز نسبت به این کشور بدبین کرد.
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه آنکارا اصرار به براندازی اسد از طریق راهکارهای نظامی دارد، گفت: تجربه 22 ماه اخیر نشان داد که تنها راه‌حل بحران سوریه، راه‌حل سیاسی است چرا که هیچ گاه دموکراسی با خمپاره و تانک و گلوله محقق نخواهد شد.
وزارت خارجه سوریه با ارسال دو نامه اعتراضی به شورای امنیت سازمان ملل متحد و دبیر کل این سازمان، ترکیه را به ایفای نقش مخرب در بحران سوریه، متهم کرد./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000