هدر اصلی
1391/11/29 09:45:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

غرب؛ ایران را مانعی برای ادامه سیاستهای استکباری خود در منطقه می‌داند

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه غرب ایران را مانعی برای ادامه سیاستهای استکباری خود در منطقه می‌داند، تصریح کرد: ایران امیدوار است تعاملات بین کشور‌ها و مخصوصا کشورهای عربی در جهت هم افزایی باشد.
غرب؛ ایران را مانعی برای ادامه سیاستهای استکباری خود در منطقه می‌داند سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه غرب ایران را مانعی برای ادامه سیاستهای استکباری خود در منطقه می‌داند، تصریح کرد: ایران امیدوار است تعاملات بین کشور‌ها و مخصوصا کشورهای عربی در جهت هم افزایی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/4573.jpg غرب؛,ایران,را,مانعی,برای,ادامه,سیاستهای,استکباری,خود,در,منطقه,می‌داند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدرمضان شجاعی کیاسری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلسدرباره ادعای یک روزنامه عراقی مبنی بر ارسال ۳۲ فروند هواپیمای ایرانی به سوریه برای استفاده در مقابل مخالفان بشار اسد،  مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت:درعرصه دیپلماسی،هر کشوری ممکن است با توجه به منافع خود سایر کشور‌ها را متهم کند و این رفتار به صورت یک سنت درآمده؛ اما واقعیت موجود و ملموس این است که جمهوری اسلامی سیاست‌های خود را در قبال سوریه صراحتا و رسما اعلام کرده است.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود:سیاست و مواضع ایران در مورد سوریه، لبنان و فلسطین مشخص است و بار‌ها از سوی مسئولان سیاسی و نظامی به صورت شفاف اعلام شده؛ ولی چنین حرفهایی فضاسازی رسانه‌ای به منظور بهره گیری خاص رسانه‌ای است.
وی با بیان اینکه این نوع ادبیات نمی‌تواند بر دیدگاه و نظر نظام جمهوری اسلامی نسبت به کشورهای دوست و برادر تاثیر بگذارد، تصریح کرد: ایران امیدوار است تعاملات بین کشور‌ها و مخصوصا کشورهای عربی در جهت هم افزایی باشد زیرا امروزه نیاز ضروری جهان عرب نیز همین است.
این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد:اگر این هماوایی و همراهی نباشد،موجب رخنه دیگران در باور‌ها اهداف و سیاست آن‌ها می‌شود که دود آن به چشم تمام کشورهای عربی می‌رود.
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به منافع غرب در سیطره و اشراف نسبت به سایر کشور‌ها توضیح داد: غرب منافعی در خاورمیانه دارد و به دنبال بهره برداری خود از منابع زیرزمینی، معدنی و اقتصادی کشورهای این حوزه است ولی وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های سیاسی و اظهار نظر و موضع گیری او، این مسیر را برای آن‌ها با کندی همراه می‌کند.
عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور یادآور شد: غرب برای ادامه دادن سیاستهای استکباری خود در فضای همراه با آسایش و آرامش، موضع گیری‌ها و اقدامات نظام جمهوری اسلامی را در راستای منافع خود نمی‌بیند و به دلیل آنکه خوراکی برای افکار عمومی و رسانه‌های بیگانه درست کند،جمهوری اسلامی را با برخی مسائل حاشیه‌ای سرگرم می‌کند تا به اهداف خود برسد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet