خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/11/29 10:40:15
سرویس اقتصادی
امیرآبادی فراهانی:

تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه 92 دقت را فدای سرعت می کند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد:رسیدگی با دقت به بودجه در این زمان کار سختی است و ما این ترس را داریم که دقت فدای سرعت شود چرا که زمان لازم که برای بررسی بودجه پیش بینی شده است، تقریبا از دست رفته است.
تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه 92 دقت را فدای سرعت می کند عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد:رسیدگی با دقت به بودجه در این زمان کار سختی است و ما این ترس را داریم که دقت فدای سرعت شود چرا که زمان لازم که برای بررسی بودجه پیش بینی شده است، تقریبا از دست رفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/22703.jpg تاخیر,دولت,در,ارائه,لایحه,بودجه,92,دقت,را,فدای,سرعت,می,کند Icana

احمد امیر آبادی فراهانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص ارائه لایحه بودجه چنددوازدهم همراه با لایحه بودجه سال 92 گفت: درخواست مجلس از دولت اجرای قانون است.

نماینده مرد قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: رسیدگی به اصل بودجه نیز در این زمان کار سختی است چرا که تاخیر قابل توجهی رخ داده است.

امیرآبادی فراهانی همچنین تصریح کرد:رسیدگی با دقت به بودجه در این زمان کار سختی است و ما این ترس را داریم که دقت  فدای سرعت شود چرا که زمان لازم که برای بررسی بودجه پیش بینی شده است، تقریبا از دست رفته است.

وی ادامه داد: دولت هم لایحه را به موقع ارائه ندادند، در بحث چند دوازدهم نیز حاشیه سازی می کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که بدون تصویب لایحه بودجه چنددوازدهم دولت از ابتدای سال آتی مجوز هیچ گونه هزینه کردی ندارد،گفت:عدم ارائه بودجه چنددوازدهم برای خود دولت مسئله ساز می‌شود چرا که در صورتی که مجلس برای چند ماه اول سال 92 لایحه چنددوازدهم را تصویب نکند، دولت از ابتدای سال آتی نمی تواند ریالی را هزینه کند./

پایاین پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet