هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
غضنفر‌آبادی:

فرانسه بهتر است اوضاع اقتصادی خود را مدیریت کند!

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه یک فرد بیکار فرانسوی در اعتراض به از دست دادن حقوق بیکاری خود از سوی دولت این کشور، اقدام به خودسوزی کرد، گفت: فرانسه به جای دخالت در مالی اوضاع اقتصادی خود را مدیریت کند.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 11:22
فرانسه بهتر است اوضاع اقتصادی خود را مدیریت کند! عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه یک فرد بیکار فرانسوی در اعتراض به از دست دادن حقوق بیکاری خود از سوی دولت این کشور، اقدام به خودسوزی کرد، گفت: فرانسه به جای دخالت در مالی اوضاع اقتصادی خود را مدیریت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/59.jpg فرانسه,بهتر,است,اوضاع,اقتصادی,خود,را,مدیریت,کند! Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام موسی غضنفر‌آبادی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به اینکه یک فرد بیکار فرانسوی در اعتراض به از دست دادن حقوق بیکاری خود از سوی دولت این کشور، اقدام به خودسوزی کرد،به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت:فرانسه همچون دیگر کشورهای اروپایی در چند سال اخیر یک رکود اقتصادی کم‌سابقه را تجربه کرد و برای فرار رو به جلو و فرافکنی این مشکلات به جای مدیریت اوضاع نابسامان اقتصادی خود به حمله نظامی به کشور آفریقای مالی روی آورد.
نماینده مردم بم، فهرج، ریگان و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رفتار دولت فرانسه در قبال تروریسم، رفتاری دوگانه است چون از یک سوی به تروریست‌های فعال در سوریه تسلیحات و کمک‌های مادی و معنوی ارسال می‌کند و از سوی دیگر با شاخه‌ای دیگر از همان تروریست‌ها در کشور مالی به جنگ می‌پردازد.
غضنفر‌آبادی با بیان اینکه القاعده و زیر شاخه‌هایش از جمله الشباب که در کشور مالی فعالیت می‌کنند، ساخته دست غرب است، افزود: غربی‌ها پیش از این گروهک‌های تروریستی مختلفی را در سراسر جهان تجهیز کردند تا بهانه‌های لازم را جهت لشکر کشی به برخی از کشورها از جمله کشورهای آفریقایی فراهم کنند.
عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه آینده هر کشوری را ملت آن کشور باید تعیین کنند، گفت: انتظار از غربی‌ها که مدعی استقلال ملت‌ها و دولت‌ها هستند این است که با خویشتن داری اجازه دهند هر ملتی برای آینده سیاسی خود تصمیم بگیرد و چنین دخالت‌های را در عرصه بین‌المللی بدل به یک رویه نکنند.
یک فرد بیکار فرانسوی در اعتراض به از دست دادن حقوق بیکاری خود از سوی دولت این کشور، اقدام به خودسوزی کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000