روز مجلس
1391/11/29 11:32:22
سرویس صحن
بیگی در نطق میان دستور:

پرداخت یارانه نقدی به نام ضعفا و به کام اغنیا بوده است

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام اینکه پرداخت یارانه نقدی به نام ضعفا ولی به کام اغنیا بوده است گفت: همه می دانند که اجرای این طرح بدون بسترسازی مناسب و رفع نواقص و اصلاح نظام بانکی و مالیاتی امکان پذیر نیست. از این رو بهترین راه برای تحقق عدالت کاهش تورم است که هم اکنون این موضوع فاصله طبقاتی را در کشور بیشتر کرده است.
پرداخت یارانه نقدی به نام ضعفا و به کام اغنیا بوده است نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام اینکه پرداخت یارانه نقدی به نام ضعفا ولی به کام اغنیا بوده است گفت: همه می دانند که اجرای این طرح بدون بسترسازی مناسب و رفع نواقص و اصلاح نظام بانکی و مالیاتی امکان پذیر نیست. از این رو بهترین راه برای تحقق عدالت کاهش تورم است که هم اکنون این موضوع فاصله طبقاتی را در کشور بیشتر کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/27211.jpg پرداخت,یارانه,نقدی,به,نام,ضعفا,و,به,کام,اغنیا,بوده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، روح الله بیگی اینانلو در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور با تشکر از حضور حماسی مردم ایران به ویژه مردم حوزه انتخابیه در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم با حضور خودشان نشان دادند که همواره پشتیبان رهبری هستند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان‌اینکه بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مردم تبریز مثل همیشه چراغی روشنگر و فصل الخطاب در کشور بود افزود: معظم له دیروز همگان را به تقوا، صبر، جلوگیری ازسرکشی نفس، حل مشکلات مردم، مبارزه با مفاسد اقتصادی و افزایش آرامش روانی  جامعه رهنمود کرد.

وی با اعلام اینکه چرا مسئولان باید کاری کنند که رهبر معظم انقلاب و ملت ایران رنجیده خاطر شوند گفت: لذا من ازمحضرشان عذرخواهی کرده و اعلام می کنم که فتوای امام خامنه ای در دل های ما منقوش شده است از طرف دیگر ضمن دعوت همگان به لبیک گویی فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید مسئولان با تفاهم و تعامل در صدد حل مشکلات اقتصادی مردم باشند.

بیگی اینانلو با تأکید بر اینکه مردم در سخت ترین شرایط کشور، نظام را حمایت می کنند افزود: هم اکنون مردم بیش از پیش منتظر حمایت های بی منت مسئولان هستند اما آیا حق مردم این است که با بی تدبیری مسئولان مشکلات بیکاری و اقتصادی افزایش یابد از طرفی دیگر چرا ما باید ریل گذاری قانونی را انجام داده ولی برخی از مسئولان جاده های انحرافی را برگزینند.

وی ادامه داد: آقای احمدی نژاد مردم هم اکنون با صبوری و درعین فداکاری فشار تحریم های خارجی را سرافرازانه تحمل می کنند اما تحریم های داخلی که ناشی از سوء مدیریت است را نمی توانند تحمل کنند از طرفی دیگر چرا شما علی رغم تصویب قوانین مناسب در مجلس مدام بر طبل اجرای فاز دوم هدفمندی می کوبید همه می دانند که اجرای این طرح بدون بسترسازی مناسب و رفع نواقص و اصلاح نظام بانکی و مالیاتی امکان پذیر نیست. از این رو بهترین راه برای تحقق عدالت کاهش تورم است که هم اکنون این موضوع فاصله طبقاتی را در کشور بیشتر کرده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اعلام اینکه پرداخت یارانه نقدی به نام ضعفا ولی به کام اغنیا بوده است تصریح کرد: به طور حتم مردم واقعیت ها را لمس می کنند از طرفی دیگر مگر می توان با آمارهای واقعی برای برون رفت از مشکلات برنامه ریزی کرد مگر می توان با ایجاد التهاب و چالش قیمت ارز را بالا برد ولی بعد تقصیرها را به گردن دلال ها انداخت مگر می توان وعده تحقق 2 و نیم میلیون شغل را داد اما تنها در برابر تثبیت جایگاه یک نفر اصرار کرد مگر می توان در برابر افزایش قیمت حمل و نقل و کاهش ارزش پولی بی تفاوت بود.

بیگی اینانلو با تأکید بر اینکه هم اکنون حدود 300 بانک دولتی وام های گسترده ای بدون ضمانت را گرفته ولی پس نمی دهند یادآور شد: متأسفانه در این شرایط جوانان برای دریافت پایین ترین وام ها هم با مشکل روبرو هستند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از مشکلات حوزه انتخابیه گفت: هم اکنون مناطق حوزه انتخابیه با کمبود آب روبرو هستند از طرفی دیگر روند اجرای پروژه های عمرانی در منطقه بسیار کند است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet