هدر اصلی
1391/11/29 13:16:45
سرویس اقتصادی
جلیلی تاکید کرد:

لزوم دقت مسئولان به حوزه اشتغال در زمان تهاتر نفت با کالا

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که مسئولان باید به شدت مراقب فرصت های شغلی داخلی در زمان تهاتر نفت با کالا باشند، گفت:با اعمال تحریم تهاتر کالا با نفت به جای دریافت نقدینگی در ازای فروش نفت کالا دریافت کنیم، یعنی فضای فرصت های شغلی داخل از دست می رود به این معنی که صد درصد صادرات ما صرف واردات می شود.
لزوم دقت مسئولان به حوزه اشتغال در زمان تهاتر نفت با کالا عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که مسئولان باید به شدت مراقب فرصت های شغلی داخلی در زمان تهاتر نفت با کالا باشند، گفت:با اعمال تحریم تهاتر کالا با نفت به جای دریافت نقدینگی در ازای فروش نفت کالا دریافت کنیم، یعنی فضای فرصت های شغلی داخل از دست می رود به این معنی که صد درصد صادرات ما صرف واردات می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21758.jpg لزوم,دقت,مسئولان,به,حوزه,اشتغال,در,زمان,تهاتر,نفت,با,کالا Icana

اسماعیل جلیلی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: مسئولان باید به شدت مراقب فرصت های شغلی داخلی در زمان تهاتر نفت با کالا باشند.

نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی اندیکا وهفتکل در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:با این اقدام فضای فرصت های شغلی داخل از دست می رود به این معنی که صد درصد صادرات ما صرف واردات می شود و منابع درآمدی صرف فعالیت های زیر ساختی و توسعه فعالیت های اقتصادی نمی شود.

جلیلی در خصوص این مسئله تاکید کرد:با این اقدام منابع ارزی حاصل از فروش یا صادرات کالاهای نفتی و غیر نفتی  به جای این صرف توسعه کشور در حوزه اقتصاد شود ، در بخش‌های مختلف کالاهای تولید شده نهایی را وارد میکنیم و این خود به خود به اشتغال ضربه می زندو این هدف دشمنان ما برای ضعیف کردن اقتصاد ملی است .

وی تاکید کرد:با اعمال تحریم تهاتر کالا با نفت به جای دریافت نقدینگی در ازای فروش نفت کالا دریافت کنیم، یعنی فضای فرصت‌های شغلی داخل از دست می رود به این معنی که صد درصد صادرات ما صرف واردات می شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر لزوم دقت مسئولان به حوزه اشتغال در زمان تهاتر نفت با کالا گفت:با این اقدام صددرصد منابع  صرف واردات می شود و ما در حقیقت فرصت های شغلی برای کشورهای دیگر را تضمین می کنیم و فرصت ها و زیر ساخت های خودمان را ضعیف می کنیم ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet