آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/11/29 15:24:30
سرویس سیاسی
طاهری:

اقدام به‌موقع وزارت اطلاعات جلوی جوسازی‌های دشمن را گرفت

سخنگوی کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه ابزار فرهنگی و رسانه،‌ از مهم‌ترین ابزار دشمن برای مقابله با نظام اسلامی است، گفت: اقدام به‌موقع وزارت اطلاعات،‌ فعالیت‌های جاسوسی در پوشش رسانه‌ای را خنثی کرد.
اقدام به‌موقع وزارت اطلاعات جلوی جوسازی‌های دشمن را گرفت سخنگوی کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه ابزار فرهنگی و رسانه،‌ از مهم‌ترین ابزار دشمن برای مقابله با نظام اسلامی است، گفت: اقدام به‌موقع وزارت اطلاعات،‌ فعالیت‌های جاسوسی در پوشش رسانه‌ای را خنثی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/31170.jpg اقدام,به‌موقع,وزارت,اطلاعات,جلوی,جوسازی‌های,دشمن,را,گرفت Icana

سیدعلی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ گفت: ابزار فرهنگی و به خصوص رسانه، از مهم‌ترین ابزار دشمن برای دشمنی با نظام اسلامی است.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوء‌استفاده دشمنان از رسانه‌ها را در ایام فتنه 88 به خوبی دیدیم، افزود: هم‌اکنون که به انتخابات ریاست‌جمهوری سال بعد نزدیک می‌شویم، استکبارگران و صهیونیست‌ها باز هم در تلاش هستند تا از این ابزار برای نا‌امید کردن مردم از نظام اسلامی استفاده کنند.

وی با اشاره به فریب خوردن تعدادی از خبرنگاران و تبدیل شدن‌شان به آلت دست دشمنان جمهوری اسلامی، ادامه داد: دستگاه‌های جاسوسی غرب تلاش داشتند تا عده‌ای از خبرنگاران را با خود همراه کنند که بحمدالله نیروهای مخلص وزارت اطلاعات توانستند این شبکه را ردیابی و با آن برخورد قانونی کند.

رئیس فراکسیون بیداری اسلامی با اشاره به تلاش‌های جاسوسی دشمنان و فضاسازی علیه نظام و انقلاب اسلامی از سوی رسانه‌های بیگانه به خصوص بی‌بی‌سی، تصریح کرد: سربازان گمنام وزارت امام زمان (عج)، توانستند به خوبی جلوی فضاسازی‌های دشمنان را گرفته و فعالیت‌های رسانه‌ای مرتبط با جاسوسی را خنثی کنند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر دنباله‌دار بودن تلاش استکبار جهانی و صهیونیست‌ها برای ایجاد فضای روانی منفی و شکاف میان نظام و مردم از طریق رسانه‌های خود، گفت: خبرنگاران کشورمان مراقب باشند در دام دشمنان نیفتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet