آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/11/29 12:44:52
سرویس صحن
کاظم جلالی:

بنا بر فرمایشات رهبری نباید به اختلافات دامن زد

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی کشور دامن زدن به اختلافات به نفع کشور نیست، گفت: لازم است مسئولان دست در دست هم بگذارند و به موضوعاتی همچون مباحث اقتصادی توجه بیشتری کنند.
بنا بر فرمایشات رهبری نباید به اختلافات دامن زد رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی کشور دامن زدن به اختلافات به نفع کشور نیست، گفت: لازم است مسئولان دست در دست هم بگذارند و به موضوعاتی همچون مباحث اقتصادی توجه بیشتری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/2464.jpg بنا,بر,فرمایشات,رهبری,نباید,به,اختلافات,دامن,زد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کاظم جلالی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری درجمع مردم استان آذربایجان شرقی بسیار شفاف و روشن بود، گفت: مجلس امروز در قالب بیانیه ای که صادر شد از معظم له و رهنمودهای ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورد و در آن بخشی که بیانات ایشان مربوط به مجلس بود، عذرخواهی کرد.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید اصلاح رفتار داشته باشد، عنوان کرد: امیدواریم سایر مسئولان در قوای دیگر نیز این فرمایشات را سرلوحه کار خود قرار دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی کشور دامن زدن به اختلافات به نفع کشور نیست، تصریح کرد: لازم است مسئولان دست در دست هم بگذارند و به موضوعاتی همچون مباحث اقتصادی توجه بیشتری کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به آماده سازی طرحی در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی عنوان کرد: مجلس درصدد است طرحی با عنوان تشکیل سازمانی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی را آماده کند که البته یک فوریت این طرح با 60 ماده و امضای حدود 60 نفر از نمایندگان قرار است روز سه شنبه در دستور کار مجلس شورای اسلامیقرار گیرد.

وی با بیان اینکه این طرح در مرکز پژوهش های مجلس تهیه شده است، عنوان کرد: طرح مذکور در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری است چرا که یکی از گلایه های معظم له موضوع مفاسد اقتصادی بود که ایشان بارها اشاره داشتند که نباید مفاسد اقتصادی تنها را شعار دادن بررسی شود و لازم است اقدام اساسی برای آن صورت گیرد.

جلالی با فصل الخطاب خواندن فرمایشات مقام معظم رهبری مطرح کرد: متاسفانه در هفته های اخیر رسانه های خارجی تلاش زیادی کردند تا این مهم را به جهانیان القا کنند که رهبری در ایران فصل الخطاب نیست، لذا وظیفه همه مسئولان این است که برای رد تمام تلاش های دشمنان، بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی را سرلوحه کار خویش قرار داده و به سمت همکاری و آرامش پیش بروند.

رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه زمان جلسه مشترک دولت و مجلس هنوز مشخص نیست، گفت: رهبری بارها تاکید داشتند که در شرایط سخت اقتصادی به مردم جامعه کمک شود، لذا در نشست های دولت و مجلس قرار شد که 70 هزار تومان به هر خانوار تعلق گیرد که همین مهم رهاورد جلسات دولت و مجلس بود که با نظر رهبری انجام شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet