خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/11/29 13:25:44
سرویس صحن
حسن پور در اخطار قانون اساسی؛

کشاورزان از ممنوعیت صادرات پسته متضرر می شوند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به تصمیمی مبنی بر منع صادرات پسته گفت: کشاورزان از ممنوعیت صادرات پسته متضرر می شوند.
کشاورزان از ممنوعیت صادرات پسته متضرر می شوند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به تصمیمی مبنی بر منع صادرات پسته گفت: کشاورزان از ممنوعیت صادرات پسته متضرر می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/13887.jpg کشاورزان,از,ممنوعیت,صادرات,پسته,متضرر,می,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهباز حسن پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 بهمن) مجلس شورای اسلامیدر اخطار قانون اساسی با اشاره به بند 12 اصل 3 و بند 9 اصل 43 قانون اساسی که بر روی افزایش تولیدات کشاورزی، دامی و صنعتی تاکید دارد، توضیح داد: ظرف  چهار روز گذشته شاهد مصاحبه هایی بوده ایم که عمدتاً از سوی استاندار تهران بیان می شد که تصمیم به منع صادرات پسته گرفته شده است. این تصمیم خلع الساعه به جز زیان به کشور فایده دیگری ندارد و رقبای ما را در دیگر کشورها خوشحال می کند.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خواهشمندم که در کمیسیون کشاورزی نسبت به این مسئله رسیدگی شود تا در آینده شاهد چنین حوادثی نباشیم چرا که بیشترین ضررمتوجه کشاورزان می شودو این تصمیم بهترین فرصت برای دلالان است.

محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این نماینده گفت: از رئیس کمیسیون کشاورزی درخواست داریم تا موضوع را در دستور کار این کمیسیون قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet