هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آصفری:

ادعای پادشاه یمن در مورد ایران،نخ‌نماست

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیئت‌ رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اظهارات پادشاه یمن مبنی بر تامین اسلحه مخالفان این کشور گفت: اظهارات پادشاه یمن در مورد ایران ادعایی نخ‌نما است، چرا که جمهوری اسلامی ایران هیچ لزومی برای دخالت نظامی و یا تامین اسلحه مخالفان این کشور نمی‌بیند.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 15:07
ادعای پادشاه یمن در مورد ایران،نخ‌نماست عضو هیئت‌ رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اظهارات پادشاه یمن مبنی بر تامین اسلحه مخالفان این کشور گفت: اظهارات پادشاه یمن در مورد ایران ادعایی نخ‌نما است، چرا که جمهوری اسلامی ایران هیچ لزومی برای دخالت نظامی و یا تامین اسلحه مخالفان این کشور نمی‌بیند. http://cdn.icana.ir/d/019/20678.jpg ادعای,پادشاه,یمن,در,مورد,ایران،نخ‌نماست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس با اشاره به ادعای دولت یمن مبنی بر ارسال اسلحه از سوی ایران برای تجهیز و کمک به مخالفان این کشور به باشگاه خبرنگاران گفت: طرح این ادعا از سوی دولت یمن کاملا بی‌اساس است چرا که ایران دلیلی نمی‌بیند که بخواهد این کار را انجام دهد.

وی در ادامه افزود:بیان این مسئله از سوی پادشاه یمن، نشان‌دهنده ضعف وی در آرام‌کردن شرایط کشورش است و برای فرار از موضوع ناآرامی‌ها، این مسئله را به دیگر کشورها ارتباط می‌دهد.

آصفری تصریح کرد:قذافی نیز زمانی که متوجه شد نمی‌تواند در مقابل اعتراضات مردم کشورش ایستادگی کند، این مسئله را عنوان کرد که معترضان اراذل و اوباشی هستند که از دیگر کشورها به خاک لیبی نفوذ کرده‌اند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صحبت‌های پادشاه یمن در مورد ایران ادعایی نخ‌نما است، چراکه جمهوری اسلامی ایران هیچ لزومی برای دخالت نظامی و یا تامین اسلحه مخالفان این کشور نمی‌بیند.
وی در پایان اظهار داشت:‌ البته نباید این مسئله را فراموش کرد که هر کشوری بخواهد با اسلحه در مقابل مردم خویش ایستادگی کند، محکوم است و قطعا حل اختلافات باید در قالب گفتگو، اصلاحات و یا بازنگری در قانون صورت گیرد.
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000