شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رستمیان:

اجرای طرح پزشک خانواده مستلزم اختصاص اعتبار در بودجه 92 است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت:طرح پزشک خانواده از مهمترین طرح‌ها و در راستای برنامه پنجم توسعه است و اجرایی شدن این طرح مهم، مستلزم اختصاص منابع برای آن در بودجه 92 است.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 15:37
اجرای طرح پزشک خانواده مستلزم اختصاص اعتبار در بودجه 92 است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت:طرح پزشک خانواده از مهمترین طرح‌ها و در راستای برنامه پنجم توسعه است و اجرایی شدن این طرح مهم، مستلزم اختصاص منابع برای آن در بودجه 92 است. http://cdn.icana.ir/d/019/34945.jpg اجرای,طرح,پزشک,خانواده,مستلزم,اختصاص,اعتبار,در,بودجه,92,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم دامغانبا اشاره به طرح پزشک خانواده به باشگاه خبرنگاران،گفت:طرح پزشک خانواده از مهمترین طرح‌ها و در راستای برنامه پنجم توسعه است که باید اجرایی شود.  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان افزود:اجرایی شدن طرح پزشک خانواده مستلزم اختصاص منابع برای آن در بودجه 92 است.  
رستمیان با اشاره به اجرای این طرح در چند شهر تصریح کرد: در بودجه سال 91 هیچ منبعی برای اجرای طرح پزشک خانواده در نظر گرفته نشده بود لذا اجرای آن در شهرهایی مثل شیراز و تهران با منابع وزات رفاه انجام شد و مشکلاتی را به وجود آورد.  
نماینده مردم دامغان اظهار داشت: امیدواریم در بودجه 92 برای اجرای این طرح منابع لازم اختصاص داده شود چراکه اجرای آن بدون منبع، مشکلاتی در این سیستم به وجود خواهد آورد. 
 وی در پایان خاطرنشان کرد:در جلسه آتی کمیسیون روز سه‌شنبه (یک اسفند)، محمدحسن طریقت منفرد؛ سرپرست وزارت بهداشت حضور خواهد داشت که درباره طرح پزشک خانواده نیز از وی سوالاتی خواهیم داشت./ 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000