خبرگزاری خانه ملت

آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/11/29 15:48:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فیاضی:

مسئولان کشور در راستای اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش کنند

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مسئولان کشور باید دقت خود را بیشتر کنند و بر اساس بیانات مقام معظم رهبری در موضع گیری‌ها و سخنانشان برای همگرایی بیشتر بین قوا تلاش کنند.
مسئولان کشور در راستای اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش کنند عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مسئولان کشور باید دقت خود را بیشتر کنند و بر اساس بیانات مقام معظم رهبری در موضع گیری‌ها و سخنانشان برای همگرایی بیشتر بین قوا تلاش کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/20667.jpg مسئولان,کشور,در,راستای,اطاعت,از,فرمایشات,مقام,معظم,رهبری,تلاش,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبدالوحید فیاضی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه ما درکشوری زندگی می‌کنیم که مردم آن آگاهی جامعی نسبت به مسایل سیاسی و اجتماعی دارند، به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت:رییس جمهور و نمایندگان مجلس که منتخبان مردم هستند باید عصاره فضیلت مردم باشند و درجهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی جلوتر از آن‌ها حرکت کنند. هم‌اکنون این سوال مطرح می‌شود که چرا مسئولان نباید به تذکرات مقام معظم رهبری توجه کنند که ایشان به عنوان عالی‌ترین مقام راهبرد ساز در کشور مجبور باشند در پی برخی ساختارشکنی‌ها در فضای عمومی جامعه هشدار دهند و به مسئولان کشور تذکر دهند؟
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اگر هر کسی تا دیروز نمی‌دانست از هم‌اکنون باید بداند که هر اختلاف و درگیری بین قوا به وجود آید، صد درصد کاری غیر شرعی است که نباید انجام شود و همه افرادی که مخاطب مقام معظم رهبری بودند از رییس جمهور تا نمایندگان مجلس باید مطیع ومنقاد فرمایشات  ایشان باشند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، یادآورشد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند دشمن به ما فشار می‌آورد که دشمنی‌ها را بیشتر کند بنابراین مسئولان کشور باید دقت خود را بیشتر کنند و بر اساس بیانات مقام معظم رهبری در موضع گیری‌ها و سخنانشان برای همگرایی بیشتر بین قوا تلاش کنند تا دشمن در دستیابی به اهدافش ناامید شود.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet