روز مجلس
1391/11/29 16:06:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باهنر:

مجلس فعلا نشست مشترکی با دولت ندارد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس فعلا نشست مشترکی با دولت ندارد.
مجلس فعلا نشست مشترکی با دولت ندارد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس فعلا نشست مشترکی با دولت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/14176.jpg مجلس,فعلا,نشست,مشترکی,با,دولت,ندارد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا باهنرنماینده مردم تهران درباره جلسات مشترک میان مجلس و دولت و با بیان اینکه فعلا جلسات مشترکی با دولت نداریم،به باشگاه خبرنگاران گفت: با این وجود، احتمال از سرگیری جلسات مشترک میان مجلس و دولت وجود دارد.

*زمینه‌ را برای اجرای مرحله دوم مساعد نمی‌بینیم
نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به سوالی درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تصریح کرد: در حال حاضر زمینه‌ را برای اجرای مرحله دوم مساعد نمی‌بینیم، اما فکر می‌کنم اگر دولت لایحه فاز دوم را به صورت مستقل به مجلس ارائه کرده و مجلس هم رایزنی‌های لازم را انجام دهد، زمینه برای اجرای فاز دوم هدفمندی در نیمه دوم سال آتی آماده شود.
باهنر همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه دولت چه موقع لایحه بودجه را به مجلس ارائه می‌کند، گفت:‌ دولتی‌ها گفته‌اند که اول اسفند بودجه را به مجلس تحویل می‌دهند.

*بودجه تا پایان 91 تصویب نمی‌شود
وی در پاسخ به اینکه آیا بودجه در زمان باقی مانده تا سال 92 در مجلس تصویب می‌شود یا خیر؟ ادامه داد: به طور حتم بودجه در زمان باقی‌مانده تا سال جدید تصویب نمی‌شود.
نایب رئیس دوم مجلس تاکید کرد: مطابق قانون دولت موظف است با لایحه بودجه سنواتی، بودجه چند دوازدهم را هم ارائه دهد و عدم ارائه بودجه چنددوازدهم علاوه بر بودجه سنواتی تخلف است.
باهنر در پاسخ به اینکه اگر دولت چند دوازدهم را ارائه نکند، آیا مجلس می‌تواند بودجه چند دوازدهم را تصویب کند، خاطرنشان کرد:درصورتی که دولت بودجه  چند دوازدهم را ارائه ندهد ما در مجلس و همچون دو سال گذشته تنخواه تصویب می‌کنیم./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet