خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/11/29 17:16:07
سرویس سیاسی
مصری:

اقدام وزارت‌اطلاعات در خنثی‌کردن توطئه رسانه‌ای-جاسوسی انگلیس، قابل تقدیر است

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با تشکر از اقدام اخیر وزارت اطلاعات در شناسایی مرتبطان رسانه‌ای غرب، گفت: آنهایی که با منافع ملی نظام بازی می‌کنند و می‌کوشند به کشور و نظام ضربه بزنند، بدانند که هرگز در امان نخواهند بود.
اقدام وزارت‌اطلاعات در خنثی‌کردن توطئه رسانه‌ای-جاسوسی انگلیس، قابل تقدیر است سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با تشکر از اقدام اخیر وزارت اطلاعات در شناسایی مرتبطان رسانه‌ای غرب، گفت: آنهایی که با منافع ملی نظام بازی می‌کنند و می‌کوشند به کشور و نظام ضربه بزنند، بدانند که هرگز در امان نخواهند بود. https://cdn.icana.ir/d/019/25548.jpg اقدام,وزارت‌اطلاعات,در,خنثی‌کردن,توطئه,رسانه‌ای-جاسوسی,انگلیس،,قابل,تقدیر,است Icana

عبدالرضا مصری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با تشکر از اقدامات و فعالیت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) در شناسایی و خنثی کردن توطئه دستگاه رسانه‌ای ـ جاسوسی انگلیس (بی‌بی‌سی)،‌ گفت: این دست اقدامات و بسیاری از فعالیت‌های دیگر وزارت اطلاعات که از دید مردم مغفول می‌ماند، تنها بخش‌های کوچکی از فرآیندهای مبارزه با توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی از سوی نیروهای مخلص وزارت اطلاعات است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر متفاوت بودن رفتار و برخورد نیروهای وزارت اطلاعات با فریب‌خوردگان و مغرضان، افزود: دستگیری‌های اخیر در حوزه رسانه،‌ مربوط به یکی دو ماه اخیر نیست؛ بلکه حاصل ماه‌ها شناسایی و ردیابی مرتبطان با دستگاه‌های جاسوسی غرب است.

وی با بیان اینکه طولانی شدن پروسه ردیابی وابستگان رسانه‌ای بی‌بی‌سی، به دلیل صبر و حوصله فراوان نیروهای متعهد وزارت اطلاعات در جهت اصلاح رفتاری فریب‌خوردگان بوده است، ادامه داد: ولی آنهایی که با منافع ملی نظام بازی می‌کنند و تلاش می‌کنند تا به کشور و نظام ضربه بزنند، بدانند که هرگز در امان نخواهند بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تأکید بر تحت کنترل بودن همه فعالیت‌های مخالفان کشور در داخل و خارج، تصریح کرد: اقدام اخیر وزارت درباره بازداشت مرتبطان با رسانه‌های غربی، خط و نشانی است برای دستگاه‌های اطلاعاتی دنیا؛ چرا که در طول انقلاب هر چه دشمنان انقلاب برای مقابله با نظام اسلامی برنامه‌ریزی کرده و می‌کنند، کارشناسان و نیروهای ولایت‌مدار وزارت اطلاعات، نقشه‌های آنها را نقش بر آب می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet