شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

سایت فردو هرگز تعطیل نخواهد شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به پیشنهاد مطرح شده در رسانه‌های غربی مبنی بر این که گروه 1+5 پیشنهاد تعطیلی فردو در قبال لغو ممنوعیت تجارت طلا با ایران را بدهد تاکید کرد که سایت فردو هرگز تعطیل نخواهد شد.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 16:42
سایت فردو هرگز تعطیل نخواهد شد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به پیشنهاد مطرح شده در رسانه‌های غربی مبنی بر این که گروه 1+5 پیشنهاد تعطیلی فردو در قبال لغو ممنوعیت تجارت طلا با ایران را بدهد تاکید کرد که سایت فردو هرگز تعطیل نخواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/15953.jpg سایت,فردو,هرگز,تعطیل,نخواهد,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاء الدین بروجردی به ایسنا گفت:فردو تفاوتی با بقیه سایت‌های هسته‌یی ما ندارد چرا که پدافند غیر عامل در مورد آن اجرا و عملیاتی شده است و با توجه به تهدیدات مکرر رژیم صهیونیستی منطق و عقل حکم می‌کند که ما در مراکز حساس و حیاتی‌مان مثل مراکز هسته‌یی پدافند غیر عامل را اجرا کنیم که یک ساز و کار شناخته شده در سطح جهانی است.

وی اضافه کرد: به همین دلیل است که فردو هرگز تعطیل نخواهد شد زیرا ما حتما وظیفه‌ی ملی‌مان این است که بتوانیم از مراکز هسته‌یی و حیاتی خودمان در قبال تهدید دشمن دفاع کنیم.

بروجردی یادآور شد: این پیشنهاد به معنی کمک به رژیم صهیونیستی است برای این که بتواند که تهدیدات خود را عملی کند و تاسیسات ما را مورد تهدید قرار دهد. اگرچه رژیم صهیونیستی جرات چنین کاری ندارد اما ما نباید شرایطی را در کشور ایجاد کنیم که دشمن به طمع بیفتد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص تناسب پیشنهاد مطرح شده تاکید کرد: موضوع تناسب در پیشنهاد مطرح نیست بلکه اساسا تعطیلی فردو قابل قبول نیست و از نظر ما فردو مرکزی است که هیچ‌گاه تعطیل نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000