هدر اصلی
1391/11/30 07:49:00
سرویس بین الملل
نقوی‌حسینی:

بیانیه اتحادیه اروپا ضد رژیم صهیونیستی صرفاً مصرف تبلیغاتی دارد

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به ابراز نگرانی اتحادیه اروپا نسبت به وضعیت جسمی رو به وخامت زندانیان فلسطینی که در زندان‌های اسرائیل دست به اعتصاب غذا زده‌اند، گفت: بیانیه اتحادیه اروپا ضد رژیم صهیونیستی صرفاً مصرف تبلیغاتی دارد.
بیانیه اتحادیه اروپا ضد رژیم صهیونیستی صرفاً مصرف تبلیغاتی دارد سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به ابراز نگرانی اتحادیه اروپا نسبت به وضعیت جسمی رو به وخامت زندانیان فلسطینی که در زندان‌های اسرائیل دست به اعتصاب غذا زده‌اند، گفت: بیانیه اتحادیه اروپا ضد رژیم صهیونیستی صرفاً مصرف تبلیغاتی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/34255.jpg بیانیه,اتحادیه,اروپا,ضد,رژیم,صهیونیستی,صرفاً,مصرف,تبلیغاتی,دارد Icana

سید‌حسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به اینکه اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای نسبت به وضعیت جسمی رو به وخامت زندانیان فلسطینی که در زندان‌های اسرائیل دست به اعتصاب غذا زده‌اند، ابراز نگرانی کرد، توضیح داد:‌شرایط فلسطینیان زندانی در ارضی اشغالی شرایط ناگواری است و اخبار و گزارشات ارائه شده از سوی نهادهای حقوق بشری نشانگر آن است که مجامع بین‌المللی باید نسبت به این گونه رفتارها اقدامی جدی انجام دهند.

نماینده مردم ورامین، پیشوا، قرچک و جوادآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مراجع بین‌المللی نسبت به اعدام یک قاچاقچی اسلحه و یا مواد مخدر در کشورهای مستقل واکنش نشان می‌دهند، تصریح کرد: قاچاقچیان مواد مخدر و اسلحه با اقدامات خود جان هزاران نفر از افراد بی‌گناه را به مخاطره می‌اندازند در همه جای دنیا سزای به جز مرگ ندارد ولی نسبت به این نوع اقدامات به حق مجامع بین‌الملی اتهامات ضد بشری نسبت به کشورهای مستقل روا می‌دارند ولی در قبال جنایات صهیونیست‌ها تنها سکوت می‌کنند و بیانیه‌های فرمالیستی صادر می‌کنند.

عضو فراکسیون اصولگرای رهروان ولایت مجلس، افزود: بیانیه اتحادیه اروپا ضد رژیم صهیونیستی صرفاً مصرف تبلیغاتی دارد وبه هیچ اقدام عملی منجر نمی‌شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اینکه برخورد با اقدامات ضد بشری رژیم صهیونیستی یک عزم قاطع نیاز دارد، گفت: با بیانیه و قعطنامه مشکل فلسطینی‌ها حل نمی‌شود بلکه باید مجامع جهانی عزم خود را جزم کنند و یک بار برای همیشه این فتنه منطقه  خاورمیانه را بخشکانند.

اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای نسبت به وضعیت جسمی رو به وخامت زندانیان فلسطینی که در زندان‌های اسرائیل دست به اعتصاب غذا زده‌اند، ابراز نگرانی کرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet