آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/11/29 17:29:38
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه تصویب شد:

شهرک‌های صنعتی قیمت منطقه ای اراضی را می‌پردازند

عضو هیئت رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات از اصلاح تبصره(۱) ماده(۶۹) قانون تنظیم بخشی از مقررات‌مالی دولت در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد که بر اساس آن شهرک های صنعتی قیمت منطقه ای اراضی را می پردازند.
شهرک‌های صنعتی قیمت منطقه ای اراضی را می‌پردازند عضو هیئت رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات از اصلاح تبصره(1) ماده(69) قانون تنظیم بخشی از مقررات‌مالی دولت در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد که بر اساس آن شهرک های صنعتی قیمت منطقه ای اراضی را می پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/1264.jpg شهرک‌های,صنعتی,قیمت,منطقه,ای,اراضی,را,می‌پردازند Icana

غلامرضا اسداللهی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت  در خصوص محورها و نتایج جلسه امروز- یکشنبه 29 بهمن- کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات گفت:رسیدگی به طرح اصلاح تبصره(1) ماده(69) قانون تنظیم بخشی از مقررات‌مالی دولت در جلسه امروز صورت گرفت که در این خصوص این قصد بود که  شهرک های صنعتی از تعرفه های زمین شهری مستثنی باشند.

نماینده مردم تایباد و تربیت جام در ادامه این مطلب افزود:شهرک های صنعتی  کمکی است برای مناطق محروم است و این مسئله به نحوی اصلاح شد که شهرک های صنعتی قیمت منطقه ای اراضی را بپردازند تا این مسئله انگیزه ای برای سرمایه گذاری باشد .

عضو هیئت رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در این خصوص تاکید کرد: اگر هم شهرک های صنعتی در مرزهای شهری قرار گرفتند و قیمت اراضی بر اساس قیمت شهری تعیین شود اما وجه حاصله به صندوقی واریز شود که مختص مناطق توسعه مناطق محروم باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet