شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمیان:

لایحه مبارزه با کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی بررسی شد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه موادی از لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان در دستور کار اعضای کمیسیون قرار گرفت گفت: اصلاحات لازم در این لایحه انجام شد.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 18:05
لایحه مبارزه با کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی بررسی شد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه موادی از لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان در دستور کار اعضای کمیسیون قرار گرفت گفت: اصلاحات لازم در این لایحه انجام شد. http://cdn.icana.ir/d/019/10588.jpg لایحه,مبارزه,با,کالا,و,ارز,در,کمیسیون,اقتصادی,بررسی,شد Icana

امید کریمیان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان این مطلب که  اعضای کمیسیون اقتصادی در جلسه امروز خود لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بررسی کردند افزود: این لایحه از سوی شورای نگهبان به کمیسیون اقتصادی مجلس برای انجام اصلاحاتی عودت داده شده بود.

نماینده مردم مریوان و سرو‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لایحه مبارزه با قاچاق  کالا و ارز برای اصلاح مواردی بررسی شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه موادی از لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان در دستور کار اعضای کمیسیون قرار گرفت گفت: با حضور دستگاه‌های اجرای اصلاحات لازم در این لایحه انجام شد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000