ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سعیدی:

لایحه جامع ایثارگران در کمیسیون اجتماعی بررسی شد

سرویس اجتماعی
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی طرح استفساریه قانون تأمین اجتماعی، مشکلات کارگران نی‌بُر خوزستانی و لایحه جامع ایثارگران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 18:11
لایحه جامع ایثارگران در کمیسیون اجتماعی بررسی شد عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی طرح استفساریه قانون تأمین اجتماعی، مشکلات کارگران نی‌بُر خوزستانی و لایحه جامع ایثارگران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/964.jpg لایحه,جامع,ایثارگران,در,کمیسیون,اجتماعی,بررسی,شد Icana

محمد اسماعیل سعیدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: امروز طرح استفساریه قانون تأمین اجتماعی در کمیسیون مطرح شد و این طرح به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین در این جلسه مشکل نی‌بُر‌های خوزستانی با سازمان تأمین اجتماعی بررسی شد و در نهایت بنا بر آن نهاده شد، تا مشکل یاد شده با تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان کارگران، کارفرما و کمیسیون اجتماعی بررسی و نتیجه نهایی به کمیسیون ارجاع داده شود.

سعیدی همچنین بررسی لایحه جامع ایثارگران را از دیگر اقدامات انجام شده در کمیسیون خواند و گفت: با بررسی نواقص لایحه جامع ایثارگران، قرار شد نمایندگان در حوزه  انتخابیه خود،  موانع پیش‌روی این بحث را  بیشتر بررسی کنند  و با جمع‌آوری دیدگاه‌های دستگاه‌های مسئول، نتایج را به اعضای کمیسیون ارائه دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000