شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بائوج لاهوتی با اشاره به توسعه صنعت گردشگری در شمال کشور:

فرصت‌های شغلی در دل صنعت گردشگری نباید جا خوش کند

سرویس استان ها
نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه با توجه به محدودیت‌های ارزی صنعت گردشگری بهترین گزینه برای پیشبرد توسعه اقتصادی در شمال کشور است،افزود: فرصت‌های شغلی در دل صنعت گردشگری نباید جا خوش کنند
دوشنبه 30 بهمن 1391 ساعت 12:15
فرصت‌های شغلی در دل صنعت گردشگری نباید جا خوش کند نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه با توجه به محدودیت‌های ارزی صنعت گردشگری بهترین گزینه برای پیشبرد توسعه اقتصادی در شمال کشور است،افزود: فرصت‌های شغلی در دل صنعت گردشگری نباید جا خوش کنند http://cdn.icana.ir/d/019/22367.jpg فرصت‌های,شغلی,در,دل,صنعت,گردشگری,نباید,جا,خوش,کند Icana

مهرداد بائوج لاهوتی  در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،‌افزود: صنعت گردشگری رتیه سوم اقتصاد جهان را به خود اختصاص داده است وازهمین رو براساس بر آورد چشم اندازتوسعه،  درآمد صنعت گردشگری کشورمان 20  میلیارد دلارپیش بینی شده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای  اسلامی ، تصریح کرد: با ورود گردشگران به کشور تعدادی شغل های  فصلی و تعدادی نیز شغل های  ثابت به وجود می آید که توجه به این موضوع در آینده  شاخص اقتصادی  کشور را دگرگون می کند.

وی ادامه داد : برای جذب گردشگران در دنیایی جهانگردی ، موضوع رقابت پیش می آید که باید بر همین اساس در تمامی کشور بویژه شمال کشورامکانات صنعت گردشگری از جمله تجهیزاماکن اقامتی، توسعه حمل و نقل همگانی ،تبلیغات و حفاظت ازمحیط زیست باید در اولویت مسئولان ذی ربط قرار گیرد.

بائوج لاهوتی افزود: ما باید روی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این حوزه حساب جداگانه باز کنیم  زیرا این صنعت می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی مردم شمال کشور را برطرف کند.

وی تصریح کرد: گردشگری در دنیای امروز به عنوان برگ برنده اقتصادی شناخته می شود  اما متاسفانه  از تمامی  ظرفیت های این صنعت ازجمله منابع طبیعی، فرهنگی، اجتماعی، تاریخی، مذهبی استفاده کار آمد نشده است که این امر موجب می شود ما نتوانیم  در این عرصه آنطورکه باید در آمد زایی داشته باشیم.

 عضو کمیسیون عمران مجلس، یاد آورشد : یکی از مهم ترین این اثرات  حفاظت از محیط زیست و آثار باستانی است زیرا مسولان باید بدانند که  اهمیت این موضوع  به حدی است که کوچکترین بی‌توجهی منجر به تخریب آثار باستانی و از بین رفتن محیط زیست می‌شود./

 پایان پیام

 


پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000