هدر اصلی
1391/11/30 12:55:25
سرویس اقتصادی
ثروتی:

کمک یک مرحله ای شب عید هیچ ارتباطی به فاز دوم هدفمندی ندارد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که توافق صورت گرفته در نشست های دولت و مجلس مبنی بر اینکه توزیع کمک یک مرحله ای عیدصورت گیرد،هیچ ارتباطی به فاز دوم هدفمندی ندارد، گفت: این کمک یک مرحله ای است و هیچ ارتباطی به فاز دوم هدفمندی ندارد و در خصوص این فاز در بودجه ۹۲ باید بحث و بررسی صورت گیرد.
کمک یک مرحله ای شب عید هیچ ارتباطی به فاز دوم هدفمندی ندارد عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که توافق صورت گرفته در نشست های دولت و مجلس مبنی بر اینکه توزیع کمک یک مرحله ای عیدصورت گیرد،هیچ ارتباطی به فاز دوم هدفمندی ندارد، گفت: این کمک یک مرحله ای است و هیچ ارتباطی به فاز دوم هدفمندی ندارد و در خصوص این فاز در بودجه 92 باید بحث و بررسی صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3941.jpg کمک,یک,مرحله,ای,شب,عید,هیچ,ارتباطی,به,فاز,دوم,هدفمندی,ندارد Icana

موسی الرضا ثروتی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:کمک یک مرحله ای شب عیدف تنها در یک مرحله صورت می گیرد و هیچ ارتباطی به افزایش یارانه نقدی و یا نشانی از آغاز فاز دوم هدفمندی نیست.

نماینده مردم بجنورد، جارجم و سلمقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: در خصوص فاز دوم هدفمندی در بودجه 92 باید بحث و بررسی صورت گیرد.

ثروتی درتشریح عیدانه سال 91 گفت:هر ایرانی ۷۰هزار تومان و اقشار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ۹۰هزار تومانی به عنوان کمک اقتصادی شب عید دریافت خواهد کرد.

وی ادامه داد: کل اعتبار کمک اقتصادی شب عید۲٫۷میلیارد دلار اعلام شده است که قرار است از صندوق توسعه ملی برداشت شود.

ثروتی تصریح کرد:این اعتبار به صورت قرض در اختیار دولت است و دولت دهم بدون شک نمی تواند این بدهی را به حساب توسعه ملی باز گرداند .

وی تاکید کرد: اینکه این کمک یک مرحله ای به صورت قرض از صندوق توسعه ملی در نظر گرفته شده است در حقیقت تکلیفی برای دولت بعد است که باید ان را به صندوق توسعه ملی بازگرداند.

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس همچنین تصریح کرد: هر گونه تصمیم گیری در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندی باید در مجلس در زمان بررسی بودجه 92 صورت گیرد و برای اجرا نیز مجلس باید ان را تصویب کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet