ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/11/30 11:28:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی‌حسینی:

غرب از تروریست‌های دست پرورده خود در هراس همیشگی است

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه انگلیس مبنی بر اینکه تروریست‌های سوریه در صورت زنده ماندن تهدیدی برای غرب خواهند شد،گفت: غرب از تروریست‌های دست پرورده خود در هراس همیشگی است.
غرب از تروریست‌های دست پرورده خود در هراس همیشگی است سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه انگلیس مبنی بر اینکه تروریست‌های سوریه در صورت زنده ماندن تهدیدی برای غرب خواهند شد،گفت: غرب از تروریست‌های دست پرورده خود در هراس همیشگی است. https://cdn.icana.ir/d/019/24582.jpg غرب,از,تروریست‌های,دست,پرورده,خود,در,هراس,همیشگی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید‌حسین‌نقوی‌حسینی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به اظهارات ویلیام هیگ، وزیر امور خارجه انگلیس مبنی  اینکه  تروریست‌های سوریه در صورت زنده ماندن تهدیدی برای غرب خواهند شد،به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت:غربی‌ها این اشتباه را پیش از این نیز مرتکب شده بودند. وقتی در افغانستان نیروهای طالبان و القاعده را تجهیز و حمایت کردند از این امر غافل بودند که روزی این افراد بر ضد خود غرب نیز می‌شورند.

نماینده مردم ورامین، پیشوا، قرچک و جواد‌آباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: غربی‌ها گروهک‌های تروریستی در خاورمیانه را در سودای کمک آنها به نیل به اهدافشان حمایت کردند ولی وقتی برضد غرب شوریدند نیروهای غربی به بهانه مبارزه با این نیروها افغانستان را مورد اشغال نظامی خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه تروریست‌های فعال در سوریه از سوی غرب و برخی اعراب مرتجع سازماندهی شده‌اند، افزود: غرب متوجه این امر شده که اسد توانسته کنترل اوضاع را در دست بگیرد از این رو نگرانی آمریکا و اروپا از این است که این افراد که کاری به جز کشتار نیاموخته اند در صورت بازگشت به غرب دردسر ساز خواهند شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس،گفت:غرب تحمل وجود چندین بن‌لادن را ندارد ولی با کارهای خود هم به طور مستیقم و همئ به طور غیر مستقیم همواره باعث پروراندن این افراد می شود.

گفتنی است؛"ویلیام هیگ،" وزیر امور خارجه انگلیس اعلام کرد که تروریست های فعال در سوریه در صورت زنده ماندن با تفکرات تندتربه اروپا بر‌ می‌گردند و این می‌تواند اروپا را تهدید کند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet