شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نکو:

دولت شیب رو به افزایش قیمت‌ها را برای شب عید کنترل کند

سرویس اقتصادی
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از تورم به وجود آمده در جامعه گفت: افزایش قیمت‌ها در چند ماه اخیر بسیار صعودی و با سرعت زیاد بوده که دولت باید شیب کنونی قیمت‌ها را کم کرده و بازار را برای خرید شب عید مردم را به حالت تعادل برگرداند.
سه‌شنبه 1 اسفند 1391 ساعت 14:22
دولت شیب رو به افزایش قیمت‌ها را برای شب عید کنترل کند عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از تورم به وجود آمده در جامعه گفت: افزایش قیمت‌ها در چند ماه اخیر بسیار صعودی و با سرعت زیاد بوده که دولت باید شیب کنونی قیمت‌ها را کم کرده و بازار را برای خرید شب عید مردم را به حالت تعادل برگرداند. http://cdn.icana.ir/d/019/25789.jpg دولت,شیب,رو,به,افزایش,قیمت‌ها,را,برای,شب,عید,کنترل,کند Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه افزایش قیمت‌ها در چند ماه اخیر رشد فزاینده‌ای داشته است گفت: اکنون زمان وارد شدن دولت به عنوان دستگاه اجرایی برای کنترل بازار است.

نماینده مردم رباط‌ کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه تورم‌ها و افزایش قیمت‌های چند مرحله‌ای دست دولت را برای ورود و کنترل بازار باز کرده است افزود: وقتی یک‌بار قیمت‌ها افزایش پیدا کند با وجود شرایط اقتصادی کنونی حق فروشنده است اما بیش از یک‌بار و به تعداد دفعات بالا موجب نا‌امنی در بازار و ورود اخلال‌گران می‌شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس‌با انتقاد از تورم به وجود آمده در جامعه گفت: افزایش قیمت‌ها در چند ماه اخیر بسیار صعودی و با سرعت زیاد بوده که دولت باید شیب کنونی قیمت‌ها را کم کرده و بازار را برای خرید شب عید مردم را به حالت تعادل برگرداند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که افزایش قیمت‌ها به دفعات بالا و غیر متعارف بوده است تصریح کرد: افزایش تورم معیشت را برای مردم دشوار کرده است.

وی ادامه داد: دولت و مسئولان اجرایی برای برگرداندن بازار به شرایط مناسب و حذف تورم باید از تمامی سیاست‌های مؤثر خود استفاده کند چرا که شرایط ادامه زندگی برای مردم در وضعیت کنونی سخت و برای اقشار ضعیف جامعه غیرممکن شده است.

نماینده مردم رباط‌ کریم و بهارستان در مجلس‌تصریح کرد: نزدیک کردن قیمت‌ها به حالت اول و کاهش تورم در جامعه از سوی دولت اگر در حد شعار نباشد می‌تواند به تنظیم و کنترل بازار کمک کند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس‌با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در شرایط کنونی اقتصاد جامعه می تواند کمکی به اقشار ضعیف جامعه باشد تصریح کرد: این نمایشگاه‌ها باید در تمامی فصول برای تنظیم بازار برگزار شوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000