خبرگزاری خانه ملت

آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/11/30 14:05:02
سرویس سیاسی
کاتب:

طراحی سیستم مکانیزه در کاهش مصادیق فاسد اقتصادی موثر است

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: طراحی سیستم‌های مکانیزه در نظام‌های پولی کشور باعث کاهش مصادیق فساد اقتصادی در جامعه می‌شود.
طراحی سیستم مکانیزه در کاهش مصادیق فاسد اقتصادی موثر است سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: طراحی سیستم‌های مکانیزه در نظام‌های پولی کشور باعث کاهش مصادیق فساد اقتصادی در جامعه می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21830.jpg طراحی,سیستم,مکانیزه,در,کاهش,مصادیق,فاسد,اقتصادی,موثر,است Icana

غلامرضا کاتب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی همچون تخلف سه هزار میلیارد تومانی و دیگر فساد های بانکی که در حال رخ دادن است نیاز به ایجاد سازو کاری جدید دارد.

نماینده مردم گرمسار درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب طی چند سال اخیر بر مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی تاکید کردند، افزود: با وجود تاکیدات پی در پی رهبر معظم انقلاب در مورد مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی شاهد اقدامی در خور،جدی وموثر نبودیم وهمین امر باعث تذکر جدی معظم له شد.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه درنظام های بانکی و پولی، سیستم نظارتی جامعی وجود ندارد تصریح کرد: طراحی سیستم های مکانیزه به جای سیستم های حضوری در نظام های پولی و مالی باعث کاهش فساد اقتصادی در جامعه می‌شود.

سخنگوی کمیسیون برنامه وبودجه مجلس توضیح داد: با طراحی سیستم مکانیزه، مراجعه حضوری مردم کمتر و رسیدگی به درخواست‌ها نیز قانونمندتر می‌شود که تحقق این امر در جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی موثر است.

رهبرمعظم انقلاب در دیدار اخیر خود با مردم تبریز برضرورت مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی تاکید کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet