ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/02 09:28:57
سرویس استان ها
بشیری:

کلنگ مترو پاکدشت به سمت گرمسار بزودی به زمین زده خواهد شد

نمایند مردم پاکدشت در مجلس با بیان اینکه شمارش معکوس برای استارت پروزه مترو پاکدشت گرمسار بزودی زده خواهد شد، افزود: افزایش شاخص اقتصادی پاکدشت با توسعه مترو امکان پذیر است.
کلنگ مترو پاکدشت به سمت گرمسار بزودی به زمین زده خواهد شد نمایند مردم پاکدشت در مجلس با بیان اینکه شمارش معکوس برای استارت پروزه مترو پاکدشت گرمسار بزودی زده خواهد شد، افزود: افزایش شاخص اقتصادی پاکدشت با توسعه مترو امکان پذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/32166.jpg کلنگ,مترو,پاکدشت,به,سمت,گرمسار,بزودی,به,زمین,زده,خواهد,شد Icana

فرهاد بشیری  در گفت و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود:  توسعه خطوط ریلی در این حوزه انتخابیه باید در اولویت توسعه جمل و نقل همگانی قرار گیرد زیرا این امر موجب می‌شود ترافیک  شهرستان پاکدشت به نحو مطلوب کاهش می دهد

نماینده مردم پاکدشت  در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مسیر این خطوط ریلی دارای  چهار ایستگاه است از جمله این ایستگاه‌ها تهران ،پاکدشت، شریف آباد ، گرمسار است که امیدواریم  هرچه سریعتر این پروزه به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: توسعه وسایل نقلیه همگانی به معنای افزایش شاخص اقتصادی کشور است و از همین رو اگر سیستم حمل و نقل کشور به طریق اصولی  و با استفاده از کار شناسان این عرصه توسعه یابد می‌توانیم امیدوار باشیم که بحران ترافیک در کشور ریشه کن شود.

بشیری  افزود: وجودراه‌های  ایمن می تواند  موجب سرعت بخشیدن  به  مبادلات تجاری شود و ازهمین رو باید این مسئله را به فال نیک گرفت و این در حالی است که ما با توسعه حمل ونقل می توانیم بخش خصوصی را تشویق کنیم که در شهرهای صنعتی سرمایه‌گذاری کنند.

وی تصریح کرد: باتوجه به نقش مهم  حمل  و نقل در امر توازن اقتصادی و افزایش تولید داخلی  در نتیجه درآمد زایی برای استان، تمام مسولان ذی ربط باید دست در دست هم دهند تا در هیچ نقطه ای از این آب و خاک شاهد جاده‌های ناهموار نباشیم.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ، یاد آور شد:درامر فرهنگی نیز با ید تلاش شود مردم ازوسایل  نقلیه همگانی استفاده کنند و این در حالی است که مسولان اجرایی نیز باید با یک برنامه‌ریزی بلند مدت  بهسازی و توسعه حمل ونقل عمومی نظیرمترو، خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی انجام داده و اعتبارات لازم را به این بخش اختصاص دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet