آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/11/30 14:00:16
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس؛

ادامه طرح حمایت از تولید ملی بررسی شد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس امروز(دوشنبه) با حضور اعضا تشکیل شد،‌گفت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن موادی از طرح حمایت از تولید ملی بررسی شد.
ادامه طرح حمایت از تولید ملی بررسی شد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس امروز(دوشنبه) با حضور اعضا تشکیل شد،‌گفت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن موادی از طرح حمایت از تولید ملی بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/13427.jpg ادامه,طرح,حمایت,از,تولید,ملی,بررسی,شد Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: مواد 21 تا 28 طرح حمایت از تولید در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مواد 21، 22، 25 و 27 طرح حمایت از تولید ملی تایید شدند، افزود: اصل ماده 24 طرح مذکور حذف شد و تبصره 2 این ماده تبدیل به ماده شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: مواد 23 و 28 طرح حمایت از تولید ملی نیز به تصویب اعضا نرسید و حذف شدند.

لازم به ذکر است طرح حمایت از تولید ملی مشتمل بر 56 ماده در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی به عنوان کمیسیون اصلی و در کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز به عنوان کمیسیون فرعی در حال بررسی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet