هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آصفری:

ترکیه به جای رقابت بهتر است مسائل داخلی کشور خود را حل کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس بابیان اینکه هیچ کشوری مثل ایران نمی‌تواند در معادلات منطقه‌ای تاثیرگذار باشد،گفت: جایگاه جمهوری اسلامی ایران برای دنیا کاملا شناخته شده است و تمامی کشورها بر این مسئله اذعان دارند.
دوشنبه 30 بهمن 1391 ساعت 14:31
ترکیه به جای رقابت بهتر است مسائل داخلی کشور خود را حل کند عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس بابیان اینکه هیچ کشوری مثل ایران نمی‌تواند در معادلات منطقه‌ای تاثیرگذار باشد،گفت: جایگاه جمهوری اسلامی ایران برای دنیا کاملا شناخته شده است و تمامی کشورها بر این مسئله اذعان دارند. http://cdn.icana.ir/d/019/20678.jpg ترکیه,به,جای,رقابت,بهتر,است,مسائل,داخلی,کشور,خود,را,حل,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس با اشاره به رقابت ترکیه با ایران برای نفوذ در منطقه به باشگاه خبرنگاران گفت:‌ جمهوری اسلامی ایران در بین تمام کشورهای جهان از جمله کشورهای آسیایی و اروپایی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و هیچکس نمی‌تواند اثرگذاری ایران در معادلات بین‌المللی و یا منطقه‌ای را انکار کند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز جایگاه جمهوری اسلامی ایران برای دنیا کاملا شناخته شده است و تمامی دولت‌ها بر این مسئله اذعان دارند،افزود: ترکیه بهتر است مسائل داخلی کشور خود را حل کند نه اینکه به دنبال رقابت در ایران برای اثرگذاری در منطقه باشد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد: امروز ما شاهدیم که جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه‌ای در منطقه برخوردار بوده و این مسئله نشان می‌دهد که توانسته است مسیر افتخار را با موفقیت طی کند.
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار