خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/11/30 15:03:16
سرویس فرهنگی
سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت2 در گفت و گوی اختصاصی با خانه ملت:

نمایندگان مجلس مردم را تشویق کنند

کارگردان سریال پایتخت ۱و۲ با بیان اینکه مجلس می تواند آستانه تحمل مخاطبان را بالا ببرد، گفت: به دلیل اینکه نمایندگان مجلس منتخب مردم و سخنگوی آنها هستند، می توانند مردم را به دیدن یک سریال تا انتها تشویق کنند.
نمایندگان مجلس مردم را تشویق کنند کارگردان سریال پایتخت 1و2 با بیان اینکه مجلس می تواند آستانه تحمل مخاطبان را بالا ببرد، گفت: به دلیل اینکه نمایندگان مجلس منتخب مردم و سخنگوی آنها هستند، می توانند مردم را به دیدن یک سریال تا انتها تشویق کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/34977.jpg نمایندگان,مجلس,مردم,را,تشویق,کنند Icana

سیروس مقدم در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خانه ملت، در خصوص ساخت سریال پایتخت 2 گفت: داستان از جایی شروع می شود که ازدواج گلرخ و ارسطو بهم می خورد و ارسطو افسرده و پریشان احوال می شود.

وی ادامه داد: تنها نقش گلرخ در سری جدید پایتخت حذف شده و تمام اعضای خانواده، کماکان در نقش های خود حاضر هستند و شخصیت هایی همچون خانم نصرتی و مهران احمدی و سلطانیان، رمضانی فر و امیر جعفری در تهران به این سریال اضافه خواهند شد.

کارگردان سریال پایتخت 2 با بیان اینکه مجلس می تواند با کمک خود آستانه صبر و تحمل مردم را در دیدن سریال ها بالا برد، ادامه داد: به دلیل اینکه نمایندگان مجلس منتخب و سخنگوی ملت هستند، می توانند مردم را برای دیدن یک سریال تا انتها تشویق کنند و در پایان هم آن سریال مورد نقد و بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: اولین بازخوردها در مورد یک سریال از مجلس آغاز می شود و نمایندگان می توانند در بالا بردن آستانه تحمل مردم کمک شایانی را به عوامل سازنده سریال ها داشته باشند.

مقدم پیرامون انتقاد مجلس هشتم در مورد بحث لهجه استفاده شده در سریال پایتخت 1 اظهار داشت: در سری جدید سریال پایتخت به دلیل اینکه خانواده مازندرانی هستند، این لهجه حذف نشده و در سری گذشته نیز ما به نمایندگان توضیح دادیم که قصد تمسخر لهجه را نداشته ایم.

کارگردان سریال پایتخت1و2 با اشاره به اینکه ساخت سریال های طنز و اجتماعی در سینما و تلویزیون رو به کاهش است گفت: به دلیل اینکه آستانه صبر و تحمل مسئولان قدری پایین است، عوامل سازنده سریال ها و فیلم های طنز رغبتی برای ساخت این گونه فیلم ها ندارند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet