ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شفیعی:

موقع‌شناسی و شرایط شناسی وزارت اطلاعات قابل تقدیر است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دستگیری مرتبطان با رسانه‌های خارجی در این شرایط از سوی وزارت اطلاعات نشان از موقع‌شناسی و شرایط‌شناسی این نهاد امنیتی دارد و قابل تقدیر است.
دوشنبه 30 بهمن 1391 ساعت 15:09
موقع‌شناسی و شرایط شناسی وزارت اطلاعات قابل تقدیر است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دستگیری مرتبطان با رسانه‌های خارجی در این شرایط از سوی وزارت اطلاعات نشان از موقع‌شناسی و شرایط‌شناسی این نهاد امنیتی دارد و قابل تقدیر است. http://cdn.icana.ir/d/019/31669.jpg موقع‌شناسی,و,شرایط,شناسی,وزارت,اطلاعات,قابل,تقدیر,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی با اشاره به دستگیری به موقع عوامل مرتبط با رسانه‌های خارجی به باشگاه خبرنگاران گفت: کشف جرم و اطلاعات در فضای پیچیده امروزی امری دشوار بوده و موفیقت وزارت اطلاعات در این مسئله نشانگر این است که این نهاد آموزش دیده، مجهز به دانش‌های روز و مسلط به شرایط روز است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: دنیای امروز، دنیای پیچیده‌ای است و هر فردی ممکن است به طور احتمالی مورد سوءاستفاده عوامل و سرویس‌های خارجی قرار گیرد.

وی با اشاره به اهمیت اقدام وزارت اطلاعات در دستگیری عوامل مرتبط با بیگانه ادامه داد: دستگیری مرتبطان با رسانه‌های خارجی در این شرایط از سوی وزارت اطلاعات نشان از موقع‌شناسی و شرایط‌شناسی این نهاد امنیتی دارد  که قابل تقدیر است.

شفیعی در پایان از وزارت اطلاعات تشکر و قدردانی کرده و خاطرنشان کرد: بدون تردید موفقیت و موقع شناسی وزارت اطلاعات باید مورد تقدیر قرار گیرد.
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000