هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
توکلی:

تاخیر در ارائه بودجه با موضوع هدفمندی یارانه‌ها بی‌ارتباط نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس با اعتقاد به این‌که «تاخیر در ارائه بودجه با موضوع هدفمندی یارانه‌ها بی‌ارتباط نیست» گفت:آنچه نتیجه‌ تاخیر در ارائه بودجه است، عدم رسیدگی درست برآن است.
دوشنبه 30 بهمن 1391 ساعت 15:23
تاخیر در ارائه بودجه با موضوع هدفمندی یارانه‌ها بی‌ارتباط نیست نماینده مردم تهران در مجلس با اعتقاد به این‌که «تاخیر در ارائه بودجه با موضوع هدفمندی یارانه‌ها بی‌ارتباط نیست» گفت:آنچه نتیجه‌ تاخیر در ارائه بودجه است، عدم رسیدگی درست برآن است. http://cdn.icana.ir/d/019/1747.jpg تاخیر,در,ارائه,بودجه,با,موضوع,هدفمندی,یارانه‌ها,بی‌ارتباط,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛احمد توکلی همچنین درباره احتمال حمایت خود از ائتلاف 1+2 ،به ایسنا گفت: صبر خواهم کرد تا ببینم به چه نحو و با چه کسانی خواهند آمد و در این مورد عجله نخواهم نکرد.

وی درباره حضور هاشمی رفسنجانی به عنوان کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری گفت: احتمال می‌دهم که ایشان حضور پیدا کنند؛ بنده قبلا رقیب ایشان بودم و در حال حاضر حوصله رقابت با ایشان را ندارم.

وی درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده نیز گفت:اصلاح‌طلبان اگر باهم ائتلاف کنند رقیبان سرسختی برای اصول‌گرایان خواهند شد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین با اعتقاد به این‌که «تاخیر در ارائه بودجه با موضوع هدفمندی یارانه‌ها بی‌ارتباط نیست» ابراز عقیده کرد: دولت قطعا کار بی‌هدف انجام نمی‌دهد؛ آن‌چه نتیجه‌ تاخیر در ارائه بودجه است، عاجز شدن مجلس از رسیدگی درست است./

 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000