آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/11/30 16:49:39
سرویس فرهنگی
سلیمان عباسی:

مسئولان از ساخت فیلم‌های تاریخی-مذهبی حمایت کنند

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان با اشاره به بازدید نمایندگان مجلس از پشت صحنه سریال پایتخت۲، گفت: حضور مسئولان در پشت صحنه سریال‌ها می‌تواند برای عوامل آنها دلگرمی ایجاد کند.
مسئولان از ساخت فیلم‌های تاریخی-مذهبی حمایت کنند عضو مجمع نمایندگان استان گلستان با اشاره به بازدید نمایندگان مجلس از پشت صحنه سریال پایتخت2، گفت: حضور مسئولان در پشت صحنه سریال‌ها می‌تواند برای عوامل آنها دلگرمی ایجاد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/20748.jpg مسئولان,,از,ساخت,فیلم‌های,تاریخی-مذهبی,حمایت,کنند Icana

سلیمان عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خانه ملت، در خصوص بازدید نمایندگان استان مازندران از پشت صحنه ساخت سریال پایتخت2 گفت: مجلس و سازمان صدا و سیما باید از روند تولید سریال‌هایی که دید تاریخی و مذهبی دارند، تا حد توان حمایت کنند.

نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساخت ‌سریال‌هایی با مضمون طنز می‌تواند جامعه را از شبکه‌های بیگانه بی نیازکند، تصریح کرد: در برهه‌ زمانی که غرب با تهاجم فرهنگی در تلاش برای القای فرهنگ مسموم خود به جامعه ایرانی است، باید تلاش شود با به تصویرکشیدن سنت‌های اصیل ایرانی همراه با نقش پررنگ مذهب،  در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان نقش موثری را ایفا کنیم.

وی با تاکید براینکه در لوای ساخت سریال‌ها باید فرهنگ دینی، مذهبی را اشاعه داد، افزود: با سرلوحه قرار دادن دین و مذهب در ساخت سریال‌های تلویزیونی می‌توان نسل آینده را به خوبی تربیت کرد تا از این طریق خانواده و به تبع آن جامعه‌ای سالم داشته باشیم.

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان، تصریح کرد:امروزه هنر فیلم سازی با داشتن مخاطبان فراوان می‌تواند در راستای تطهیر جامعه از فیلم‌های مبتذل کمک شایانی داشته باشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه امروز به دعوت عوامل ساخت سریال پایتخت 2 که در نوروز 92 از شبکه 1سیما پخش خواهد، بر سر صحنه فیلمبرداری آن حاضر شده‌ایم، خاطرنشان کرد: حضور مسئولان در صحنه فیلمبرداری سریال‌هایی که رنگ و بوی مذهبی و تاریخی دارند، باعث دلگرمی عوامل آن خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet